Přepínání režimu celé obrazovky v softwaru připojení vzdálené plochy způsobí zobrazení chybové zprávy "Nedostatek paměti"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 331964 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Je-li režim celé obrazovky v softwaru klienta protokolu RDP (Remote Desktop Connection), přepínat pomocí kombinace kláves CTRL + ALT + BREAK, software klienta protokolu RDP nevrací paměť. Na ploše klienta nebylo správně aktualizováno, nebo se zobrazí chybová zpráva "nedostatek paměti". Například tapeta plochy může překreslit není a pravděpodobně nebudou správně zobrazeny ikony. Při ukončení software klienta protokolu RDP je uvolněna paměť a počítač funguje správně. Režim zobrazení od 10 do 70 (nebo více) doby, než dojde k problému, můžete přepnout.

Příčina

Software klienta protokolu RDP nevrací paměť při přepínání mezi relace a plochy. To vyčerpá systémové prostředky.

Řešení

Informace o aktualizaci Service pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převeden na místní čas. Pomocí vyhledat rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete Časové pásmo Karta v nástroji datum a čas v okně Ovládací panely.
  Date     Time  Version    Size   File name
  ------------------------------------------------------
  05-Nov-2002 23:20 5.1.2600.105 503,808 Mstscax.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Windows 95 a Microsoft Windows 98. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Další informace

Uživatelé systému Windows 95 a Windows 98 uživatelé, kteří se tomuto problému dochází, můžete stáhnout připojení ke vzdálené ploše pro software Microsoft Windows Server 2003 nebo ovládacího prvku Microsoft ActiveX Terminálové služby rozšířeného klienta (OCX), chcete-li vyřešit tento problém. Chcete-li stáhnout tyto položky, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/technologies/TerminalServices/default.mspx#downloads

Vlastnosti

ID článku: 331964 - Poslední aktualizace: 20. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbpending kbmt KB331964 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:331964

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com