BILGI: ASP.NET Pre-Just-ın-Time (JIT) derleme Native ımage Generator (Ngen.exe) destek Not

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 331979 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Native ımage Generator (Ngen.exe), yönetilen bir derlemesinden bir yerel görüntü oluşturur ve görüntüyü yerel bilgisayardaki yerel görüntü önbelleğine yükler. ASP.NET derlemeler Ngen.exe ile oluşturulmuş resimler kullandığınızda, ortak dil çalışma zamanı bunları yoksayar ve sonra just-in-time, (JIT) derleme için özgün resme geri döner.

Daha fazla bilgi

Common language runtime paylaşılan uygulama etki alanına NGEN ile oluşturduğunuz görüntüleri yükleyemiyor. ASP.NET standart derlemeler paylaştırılır ve sonra bir paylaşılan uygulama etki alanına yüklenen Ngen.exe, yerel bilgisayardaki yerel görüntü önbelleğine yüklemek için kullanamazsınız.

Referanslar

Native ımage Generator hakkında'daha fazla bilgi için (Ngen.exe), aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/6t9t5wcf(vs.71).aspx
Yükleme derlemeler uygulama etki alanına hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki MSDN Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn.microsoft.com/library/default.asp?url=/library/en-us/cpguide/html/cpconloadingassembliesintoapplicationdomain.asp

Özellikler

Makale numarası: 331979 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft ASP.NET 1.0
  • Microsoft ASP.NET 1.1
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo kbconfig kbcompiler KB331979 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:331979

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com