כיצד לשנות את תוכניות ברירת המחדל שלך ולאפשר או להסיר את הגישה ל-Microsoft Windows ולתוכניות שלא מתוצרת Microsoft

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 332003 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

מבוא

כאשר מתקינים Microsoft Windows XP Service Pack 1? (SP1) או Windows XP Service Pack 1a? (SP1a), מתווספת התכונה 'הגדר גישה לתוכניות וברירות מחדל' לכלי 'הוספה או הסרה של תוכניות' ב-Windows XP. באפשרותך להשתמש בתכונה זו כדי לשנות את תוכניות ברירת המחדל המשמשות אותך לביצוע פעילויות מסוימות במחשב, כמו לגלוש באינטרנט, לשלוח הודעות דואר אלקטרוני, לנגן תקליטורים, או לשוחח עם חברים באמצעות תוכנית להעברת הודעות מיידית. באפשרותך גם לציין את התוכניות הזמינות בתפריט התחל, בשולחן העבודה ובמיקומים נוספים.

נחוצות זכויות ניהוליות כדי לשנות את ההגדרות של תוכניות ברירת המחדל ב-Windows XP. אם אתה משתמש ב-Microsoft Windows XP Professional והמחשב מהווה חלק מתחום ברשת, עליך להיכנס כמנהל מערכת או כחבר בקבוצת מנהלי המערכת כדי לשנות את ההגדרות של תוכניות ברירת המחדל. אם אתה משתמש ב-Windows XP Professional או ב-Windows XP Home Edition והמחשב לא שייך לתחום ברשת, עליך להיכנס למחשב כמנהל מערכת כדי לשנות את ההגדרות של תוכניות ברירת המחדל.

מידע נוסף

לשימוש בתכונה 'הגדר גישה לתוכניות וברירות מחדל' כדי לשנות את תוכניות ברירת המחדל המשמשות אותך בפעילויות מסוימות, בצע את הפעולות הבאות:
 1. לחץ על התחל, הצבע על כל התוכניות ולחץ על הגדר גישה לתוכניות וברירות מחדל.
 2. השתמש באחת מהשיטות הבאות כדי לבצע את המשימה המתאימה:
  • כדי לשחזר את ההגדרות לאלה שקבע יצרן המחשב שלך, לחץ על יצרן המחשב. אפשרות זו זמינה רק אם יצרן המחשב התקין במחשב Windows XP SP1 וקבע הגדרות עבור תכונה זו.
  • כדי להשתמש בתוכניות הכלולות ב-Microsoft Windows כברירות מחדל עבור הפעילויות שהוזכרו קודם לכן במאמר זה, לדוגמה, גלישה באינטרנט, לחץ על Microsoft Windows. באפשרותך להשתמש בתצורה זו לקבלת גישה לתוכניות של Microsoft ולתוכניות שלא מתוצרת Microsoft במחשב שלך, בתפריט התחל, בשולחן העבודה וממיקומים אחרים.
  • כדי להשתמש בתוכניות שלא מתוצרת Microsoft המותקנות במחשב כברירות המחדל, לחץ על שלא מתוצרת Microsoft ולאחר מכן בחר באפשרויות הרצויות. תצורה זו מסירה את הגישה לתוכניות Windows שציינת.
  • על מנת להשתמש בשילוב של תוכניות שלא מתוצרת Microsoft ותוכניות Microsoft Windows עבור הפעילויות שהוזכרו קודם לכן במאמר זה, לחץ על התאמה אישית ולאחר מכן בחר באפשרויות הרצויות. באמצעות הגדרת תצורה מותאמת אישית, באפשרותך לבחור את התוכניות המוגדרות כברירת מחדל עבור כל אחת מהפעילויות ואת התוכניות הזמינות בתפריט התחל, בשולחן העבודה ובמיקומים אחרים. אם אינך רוצה שהתוכנית שצוינה תופיע בתפריט התחל, בשולחן העבודה, או במיקומים אחרים בהם תוכניות מופיעות בדרך כלל, נקה את תיבת הסימון אפשר גישה לתוכנית זו שלצד שמה של תוכנית מסוימת.
שים לב יצרני תוכנה קובעים כיצד יפעלו המוצרים שלהם עם התכונה 'הגדר גישה לתוכניות וברירות מחדל'. תוכניות מסוימות שלא מתוצרת Microsoft עשויות להמשיך להציג סמלים בתפריט התחל ובמקומות אחרים גם אם תנקה את תיבת הסימון אפשר גישה לתוכנית זו עבור התוכנית באזור התאמה אישית.

לקבלת מידע נוסף על אופן השימוש בתכונה 'הגדר גישה לתוכניות וברירות מחדל', כולל מידע על פתרון בעיות, לחץ על מספר המאמר הבא כדי לעיין במאמר מתוך Microsoft Knowledge Base:
328326 כיצד להשתמש בתכונה 'הגדר גישה לתוכניות וברירות מחדל' ב-Windows XP Service Pack 1 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
לקבלת מידע נוסף אודות service packs של Windows XP, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
322389 כיצד לקבל את מהדורת ה-service pack האחרונה של Windows XP (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

מאפיינים

Article ID: 332003 - Last Review: יום חמישי 14 ספטמבר 2006 - Revision: 3.1
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows XP Professional SP1
 • Microsoft Windows XP Service Pack 1a
 • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
 • Microsoft Windows XP Service Pack 1a
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
מילות מפתח 
kbhowto kbenv kbprb KB332003

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com