Вибір програм за замовчуванням, а також увімкнення або видалення доступу до компонентів Microsoft Windows і програм сторонніх виробників

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 332003 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ВСТУП

Після інсталяції пакету поновлення 1 (SP1) для Microsoft Windows XP або пакету поновлення 1a (SP1a) для Microsoft Windows XP до засобу панелі керування "Інсталяція та видалення програм" додається компонент "Вибір програм за замовчуванням". Цей компонент дозволяє змінити програми, які використовуються за замовчуванням для перегляду веб-сторінок в Інтернеті, надсилання повідомлень електронної пошти, відтворення компакт-дисків, спілкування за допомогою миттєвих повідомлень або інших дій. Крім того, можна зазначити програми, які мають знаходитися в меню Пуск, на робочому столі та інших розташуваннях.

Для зміни програм за замовчуванням на комп'ютері під керуванням Windows XP необхідні права адміністратора. Якщо комп'ютер під керуванням Windows XP Professional входить до складу домену, необхідно увійти до системи за допомогою облікового запису "Адміністратор" або члена групи "Адміністратори". На комп'ютері під керуванням Windows XP Professional або Windows XP Home Edition, який не входить до складу домену, для зміни програм за замовчуванням необхідно увійти до системи за допомогою облікового запису адміністратора комп'ютера.

Додаткові відомості

Щоб змінити програми за замовчуванням за допомогою компоненту "Вибір програм за замовчуванням", виконайте наступні дії:
 1. Натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт Усі програми, а потім натисніть кнопку Вибір програм за замовчуванням.
 2. Для виконання відповідних дій скористайтеся одним із таких способів:
  • Щоб відновити параметри, встановлені виробником комп'ютера, виберіть варіант Виробник комп'ютера. Цей варіант доступний тільки у випадку, якщо виробник інсталював пакет поновлення 1 (SP1) для Windows XP і налаштував параметри для даної функції.
  • Щоб за замовчуванням для виконання описаних вище дій (наприклад, для огляду Інтернету) використовувати програми, які входять до складу Microsoft Windows, виберіть варіант Microsoft Windows. Ця конфігурація використовується для доступу до інстальованих програм (незалежно від того, чи є вони продуктами корпорації Майкрософт або сторонніх виробників) з меню Пуск, з робочого столу або інших розташувань.
  • Щоб за замовчуванням використовувати програми сторонніх виробників, виберіть варіант Програми сторонніх виробників і зробіть потрібні установки. Вибір цього значення вимикає доступ до відповідних програм Windows.
  • Щоб скористатися для виконання описаних вище дій певною комбінацією програм корпорації Майкрософт і сторонніх виробників, виберіть варіант Інша і зробіть потрібні установки. Налаштовуючи користувальницьку конфігурацію, можна вибрати програми за замовчуванням для виконання певних завдань, а також програми, доступні з меню Пуск, робочого столу та інших розташувань. Щоб певна програма не відображалася в меню Пуск, на робочому столі та в інших місцях, де вона зазвичай з'являється, зніміть прапорець Зробити доступною цю програму, розташований поруч із назвою програми.
Примітка. Взаємодія програми з компонентом "Вибір програм за замовчуванням" визначається виробником цієї програми. Піктограми деяких програм сторонніх виробників відображаються в меню Пуск і інших місцях навіть після зняття відповідного прапорця Зробити доступною цю програму в розділі Інша.

Докладніше про використання компоненту "Вибір програм за замовчуванням", включно з відомостями з усунення неполадок, див. у статті бази знань Microsoft Knowledge Base:
328326 Використання компоненту "Вибір програм за замовчуванням" зі складу Windows XP з пакетом поновлення 1 (SP1)
Докладніше про отримання пакетів поновлення для Windows XP див. у статті бази знань Microsoft Knowledge Base:
322389 Як отримати найновіший пакет поновлення для Windows XP
Примітка. Це екстрена стаття, яку написала служба підтримки Microsoft. Інформація в цій статті призначена для вирішення нових проблем і надається "як є". З огляду на швидкість її підготовки та публікації, ця стаття може містити орфографічні помилки і її може бути змінено будь-коли без попереднього повідомлення. Додаткову інформацію див. в повідомленні про авторське право.

Властивості

Номер статті: 332003 - Востаннє переглянуто: 3 жовтня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
Ключові слова: 
kbhowto kbenv kbprb KB332003

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com