Písma animovaného grafy zobrazují jemné po je znovu seskupit písma

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 332046 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Písma z grafů, které byly oddělit, animované a regrouped ztratit své jasnost nebo ostrost v aplikaci PowerPoint 2002. K tomuto problému dochází při zobrazení animované snímky během prezentace. Po dokončení animace může písmo zobrazit tenké při porovnání písma na předchozí snímky. Písmo může být také jemné nebo obtížné číst. To může být více znatelné, při použití písma brightly vybarvené například odstínů žlutý nebo světle šedou. Použijte například černé tmavé barvy písma nejsou ovlivněny.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém je opraven aktualizací Office XP Service Pack 3.Potíže vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro sadu Microsoft Office XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
307841Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro sadu Office XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.
Po instalaci opravy hotfix Anglická verze této opravy bude mít atributy souboru (nebo novější), které jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Size    File name
  ---------------------------------------------
  26-Nov-2002 17:09   1,804 Hotfix.txt
  25-Nov-2002 22:46 2,198,084 Powerpnt.msp
  25-Nov-2002 23:21 8,595,532 Powerpntff.msp
  25-Nov-2002 22:54   6,617 Readme.txt

Změní atributy souborů:
  Date     Time  Version   Size    File name
  --------------------------------------------------------
  25-Nov-2002 18:50 10.0.4721.0 5,978,696 Powerpnt.exe

Další informace

Opravu hotfix popsanou v tomto článku nevyřeší tento problém s všechny barvy. Pouze tmavé barvy (ty poblíž černé) dříve, poskytnuta nejlepší vzhled. Po použití této opravy hotfix tmavé barvy, žlutá a odstíny šedé, které jsou velmi blízko k zobrazení bílé správně.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Office XP Service Pack 3.

Vlastnosti

ID článku: 332046 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
 • Microsoft PowerPoint 2002 Service Pack 1 (SP-1)
 • Microsoft PowerPoint 2002 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kboffice2000sp3fix kbbug kbfix KB332046 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:332046

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com