Změna písem v textových polích formuláře v aplikaci Word 2002

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 332114 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při otevření dokumentu, který obsahuje text pole formuláře a dokument byl uložen jako soubor ve formátu Rich Text Format (rtf), formátování písma pole formuláře může změnit na jiné písmo. Písmo může změnit písmo, které obsahuje dvoubajtové znaky, jako jsou například MS Mincho MS Gothic a Arial Unicode MS. Jeden nebo více těchto písem je nutné nainstalovat pro tento problém vyskytnout.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém je opraven v aktualizaci Office XP Service Pack 3.Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro sadu Microsoft Office XP. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
307841Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro sadu Office XP

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud se nezobrazí v této části, podat žádost služby Microsoft a odbornou pomoc, můžete tuto opravu hotfix získat.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
   Date     Time  Size    File name
  ------------------------------------------------
  25-Oct-2002 08:07 5,728,836 Winword.msp
  25-Oct-2002 08:28 5,639,208 Winword_admin.msp
po instalaci opravy hotfix budou následující soubory obsahovat uvedené atributy nebo novější:
  Date     Time  Version   Size    File name
  --------------------------------------------------------
  24-Oct-2002 18:44 10.0.4622.0 10,598,984 Winword.exe

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte některou z následujících metod:
 • Do pole formuláře umístit kurzor a stiskněte klávesu DELETE. Písmo pole formuláře se vrátí do původní velikosti písma a bod. Chcete-tento proces automatizovat pomocí makra.
 • Neukládejte soubor jako soubor ve formátu RTF.
 • Z počítače odebrat písma MS Mincho, MS Gothic a Arial Unicode.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Office XP Service Pack 3.

Vlastnosti

ID článku: 332114 - Poslední aktualizace: 1. února 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Word 2002 Service Pack 1 (SP-1)
 • Microsoft Word 2002 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbui kbenv kbbug kbfix KB332114 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:332114

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com