Dostupnost ovladače pro systém Windows XP s aktualizací Service Pack 1 podporujícího funkce řízení spotřeby mobilních procesorů Intel Pentium M (Centrino) (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 332179 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Společnost Microsoft vydala ovladač procesoru pro Windows XP Service Pack 1 (SP1), který podporuje funkce řízení spotřeby mobilních procesorů Intel Pentium M (Centrino). Tyto funkce patří Intel Enhanced SpeedStep Technology a Intel Deeper oznámení spánku stavu. Bez tohoto ovladače procesoru počítače se systémem Windows XP, které jsou založeny na procesor Intel Pentium M setkat životnost baterie sníženou, snížený výkon nebo zvýšené provozní teploty.

Další informace nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows XP naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Další informace

Chcete-li získat tento ovladač, obraťte se na odbornou pomoc Microsoft služby. Úplný seznam telefonních čísel podpory pro produkty společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o podporu, které se netýkají konkrétní aktualizace, podléhají běžným sazbám za poskytnutí podpory.

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size  File name
  ----------------------------------------------------
  19-Nov-2002 01:20 5.1.2600.1143 30,976 Gv3.sys
Poznámka, musíte mít k instalaci této aktualizace nainstalována aktualizace Windows XP SP1. Windows XP Tablet PC Edition a Windows Media Center Edition SP1 zahrnují.

Chcete-li nainstalovat ovladač Gv3.sys stažen s opravu hotfix, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start a potom klepněte na příkaz Ovládací panely.
 2. Poklepejte na panel systém a klepněte na kartu hardware.
 3. Klepněte na tlačítko Správce zařízení.
 4. Klepněte na znaménko plus nalevo procesorů.
 5. Klepněte pravým tlačítkem myši procesor a klepněte na aktualizace ovladače z rozevíracího - dolů nabídce.
 6. Klepněte na tlačítko Instalovat ze seznamu či daného umístění a potom klepněte na tlačítko Další.
 7. Klepnutím vyberte nechcete prohledávat. Zvolí ovladač k instalaci. Zaškrtněte políčko a potom klepněte na tlačítko Další.
 8. Klepněte na tlačítko z diskety.
 9. Vyhledejte soubor Gv3.sys.
 10. Klepněte na tlačítko Otevřít a potom postupujte podle pokynů na obrazovce dokončete instalaci ovladače.

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.
Poznámka: Pokud používáte Windows Vista, můžete navštívit následující stránce pro pomoc s problémy životnost baterie a spotřeby energie:
Fix problems in which power consumption is more than expected or the battery life is short

Vlastnosti

ID článku: 332179 - Poslední aktualizace: 20. února 2007 - Revize: 5.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
 • Microsoft Windows XP Professional SP1
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbbug kbfix kbqfe kbwinxppresp2fix KB332179 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:332179

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com