Soubor INF: Kopírování souborů databáze SQL pro účely zálohování a obnovení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 46424 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Následující informace popisují různé metody, které lze použít k vytvoření kopií databázových souborů jako hlavní, model, tempdb a pubs, které lze poté použít se zálohováním a obnovením.

Další informace

Kopie souboru MASTER.DAT (nebo odpovídající soubory .MDF a .LDF pro SQL Server verze 7.0 a vyšší) lze provést pomocí nástroje pro spolehlivé, tak dlouho, dokud databázi vypnut při kopírování. Obnovení z takových zálohy je jednodušší než použití BLDMASTR a LOAD DATABASE, zejména v případě, že hlavní databáze je poškozen. (Postup pro obnovování poškozeného hlavní databáze je složité, pokud byly databáze zařízení přidán nebo odstraněn od výpis stavu byla přijata nebo pokud byly vytvořeny databází, vynechána nebo podepsání výpis stavu.) Na druhé straně kopii MASTER.DAT jednoduše obnoveny a žádnou zvláštní akci by bylo požadováno.

Níže jsou výhody používání výpis/LOAD:
  • Mohou být provedeny v době, kdy je databáze nahoru, a i, zatímco probíhá aktualizace.
  • Umožňuje zálohování a obnovu jednotlivých databází samostatně.
  • Vypsána není prázdné místo.
Kopírování pouze MASTER.DAT by nikdy provádět první a druhé položky; však může nástroje pro kompresi dat dobré lépe než výpis/LOAD třetí zboží provést.

Pokud MASTER.DAT zkopírován běží SQL Server stále, mnoho aktualizované stránky pravděpodobně není dosud byla zapsána na disk, výsledkem nekonzistentní bitovou kopii databáze. Z tohoto důvodu výpis/LOAD prochází serveru SQL Server, nikoli přístupu k souborům disku přímo.

Vlastnosti

ID článku: 46424 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 4.21a Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.5 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbother KB46424 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:46424

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com