Virüsten koruma yazılımı satıcılarının listesi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 49500 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, virüsten koruma yazılımı satıcılarının tüketiciler için anlatılır.

Daha fazla bilgi

Virüsten koruma yazılımı, virüsleri algılamak ve engellemek üzere özel olarak tasarlanmış bir yazılımdır. Bilgisayarınızda virüsten koruma yazılımı kullanmanızı öneririz. Bağımsız virüsten koruma yazılımı satıcılarının listesi için lütfen ziyaret edin http://www.microsoft.com/Windows/antivirus-partners/Windows-7.aspx.

Virüs ve kötü amaçlı yazılım önleme hakkında ek bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/security/portal
Microsoft, üçüncü taraf iletişim bilgilerini teknik destek bulmanıza yardımcı olmak için sağlamaktadır. Bu ilgili kişi bilgileri haber verilmeden değiştirilebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Önleme ve Kurtarma Virüsleri ve solucanları hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
129972Bilgisayar virüsleri: tanımlama, önleme ve Kurtarma

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft performansı veya güvenilirliği, bu ürünlerin ilgili açık veya örtük hiçbir garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 49500 - Last Review: 23 Temmuz 2013 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Customer Service and Support Information
Anahtar Kelimeler: 
kmcustomerservice kbmsnpartnerportal kb3rdparty kbinfo kbmt KB49500 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 49500

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com