<a1>Windows</a1> 3.0 NETWORKS.TXT dosyası: LAN Manager ağları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 61170 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft Windows sürüm 3.0 ile dahil NETWORKS.TXT dosyasında aşağıdaki bilgiler yer alıyor. Bu bölüm, Windows 3.0 ile Microsoft LAN Manager ağ çalışan ilgili konuları açıklar.

Daha fazla bilgi

networks.txt
90/29/3

Microsoft LAN Manager ağları

Birçok ağ üzerinde Microsoft LAN Manager temel alır. Ağ belgelerinize, ağ dağıtıcı veya ağınızdaki yer alıyorsa, bu kategoriye olup olmadığını ve bu nedenle, LAN Manager'ın hangi sürümünü temel alınan öğrenmek için sistem yöneticisine başvurun.

 • Ağ yazılımı LAN Manager 1.x tabanlı MS-DOS 4. 0'daki yüksek bellek alanına (genişletilmiş belleğin ilk 64 K) yüklenmelidir değil. Bu koşullar, iş istasyonunuza uygulamak, belirlemek için ağ yöneticinize başvurun.
 • LAN Manager geliştirilmiş gelen yayın iletileri görmek için açılır Hizmetleri'ni kullanmanıza olanak sağlar. Ya da devre dışı veya gerekir; bu nedenle, Windows ile birlikte, LAN Manager WinPopup yardımcı programı çalıştırmak için Windows görüntü açılır bu hizmetlerin kesintiye uğratabilir.

  WinPopup yardımcı programı, LAN Manager NETPROG içinde bulunan, yol üzerinde dahil edilmesi gereken bir dizin. Windows'u başlattığınızda yardımcı programını otomatik olarak başlatmak için <a0></a0>, bilgisayarınızın WIN.INI [windows] bölümünde aşağıdaki giriş eklemeniz gerekir.
     load=winpopup.exe
  						
  Windows LAN Manager 2.0 Enhanced için yüklediyseniz, bu duruma, sizin için gerçekleştirir. LAN Manager 1.x çalıştırıyorsanız, Gelişmiş, bu satırı el ile eklemelisiniz. WIN.INI dosyanızı değiştirme hakkında bilgi için bkz: WININI.TXT.

  LAN Manager 1.x ile dahil WinPopup yardımcı programı, standart veya 386 geliştirilmiş modu çalışmayacak unutmayın. Yükseltme, Windows ile açılan Hizmetleri çalıştırmak istiyorsanız, ağ üreticinizden isteyin.

  Alternatif olarak, açılır hizmetleri devre dışı bırakmak isterseniz, aşağıdaki yordamı kullanın.

  1. Bilgisayarınıza LAN Manager kök dizini bulun.
  2. LANMAN.INI dosyasını açın ve wrkservices ile başlayan satırı bulun, Not Defteri'ni kullanın =.
  3. Messenger ve netpopup girişleri bu satırından kaldırın.
  4. Dosyayı kaydedin.
  5. Windows'dan çıkıp, bilgisayarı yeniden başlatın.
 • LAN Manager 2.0 Enhanced desteklemek üzere Windows için NETAPI.DLL ve PMSPL.DLL dosyaları olması gerekir. Bu dosyalar zaten, yol üzerinde olması gereken LAN Manager NETPROG dizininde bulunmalıdır.

Özellikler

Makale numarası: 61170 - Last Review: 10 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft LAN Manager 1.0
 • Microsoft LAN Manager 2.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB61170 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:61170

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com