Popis důvodů, že protokol transakcí serveru SQL Server není zkrácen.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 62866 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Níže uvedené důvody, proč protokolu transakcí zaplní a nikdy získá zkrácena, přestože jsou "trunc. Přihlaste chkpnt"možnost nastavena na hodnotu true a pravidelné kontroly jsou prováděny během zpracování.

Další informace

Neomezeno aktualizaci zaplní protokol; to znamená, žádná klauzule WHERE u příkazu UPDATE. Protože transakcí (buď uživatele prohlášených nebo implicitní) musí být schopen úplně vrácena zpět nebo společnost jako celek, musí být dostatečně velký, zachovat všechny informace o transakci protokolu. Proto i v případě, že ořezávání protokolu, je možné zaplní protokol, pokud jej je příliš malá pro velké jediné transakce.

Této situaci může dojít také v případě, že je použita klauzule WHERE, tabulka je velmi velká a klauzuli WHERE je příliš široké, příčinou velkého počtu záznamů, které mají být ovlivněny. Existuje na jiném případě, kdy to se mohlo stát: Pokud více aktualizací jsou prováděny společně ovlivňující dostatek záznamů, které zaplní protokol před provádí kontrolu, může protokol stále vyplnit.

Vlastnosti

ID článku: 62866 - Poslední aktualizace: 19. února 2007 - Revize: 4.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 4.21a Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.5 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Developer Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Workgroup Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbother KB62866 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:62866

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com