Popis dôvodov, že denník transakcií SQL Server nie je skrátený

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 62866 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Nižšie sú niektoré dôvody, prečo denník transakcií zapĺňa a nikdy dostane skrátený, aj keď "trunc. je nastavená možnosť prihlásiť sa na chkpnt"pravda a pravidelných kontrolných stanovištiach urobil počas spracovania.

DALSIE INFORMACIE

Nepovinný aktualizáciu zapĺňa denník; to znamená, neexistuje žiadna klauzula WHERE na Aktualizácia výkaz. Od transakcie (vyhlásené buď užívateľom alebo implicitné) musí byť schopný byť úplne valcované späť alebo spáchaný ako celku, denník musí byť dostatočne veľká, zachovať všetky informácie pre transakcie. Teda aj keď skráteniu denník je možné vyplniť denníka, ak je príliš malá pre jediného veľký transakciu.

Táto situácia môže vyskytnúť aj vtedy, ak sa používa klauzulu WHERE, tabuľka je veľmi veľké, a klauzulu WHERE je príliš všeobecné, spôsobuje veľké množstvo záznamy byť postihnuté. Je tu ďalší prípad, ak by to mohlo dôjsť: Ak viacerých aktualizácií vykonávajú, ktoré postihujú dostatok záznamy na vyplnenie denník pred kontrolný bod je hotovo, denník môžete stále zaplniť.

Vlastnosti

ID článku: 62866 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 4.21a Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.5 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Workgroup
Kľúčové slová: 
kbinfo kbother kbmt KB62866 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:62866

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com