Pomocí MS-DOS 5.0 instalace, nikoli MS-DOS 5 Upgrade instalace

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 64977 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Při spuštění instalačního programu Microsoft MS-DOS verze 5.0 v počítači, které měla předchozího systému přítomen program zkopíruje soubory Config.sys a Autoexec.bat CONFIG.OLD a AUTOEXEC.OLD nahrazení novými své vlastní. Microsoft MS-DOS 5 inovace jeho nastavení, však jednoduše upraví aktuální soubory. To může způsobit problémy, protože instalační program systému MS-DOS změní nastavení systému, například „ soubory = "a" vyrovnávacích pamětí = "nastavení hodnoty může způsobit programy již nainstalované v počítači se nezdaří.

Jeden situaci, ve kterém se jedná o problém je, pokud je k dispozici v systému Windows. Instalační program nastaví "soubory =" 10, hodnotu, která je příliš nízká pro Windows spustit.

Vlastnosti

ID článku: 64977 - Poslední aktualizace: 13. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft MS-DOS 5.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB64977 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:64977

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com