FDISK перезаписування перезаписує головного завантажувального запису

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 69013 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

Утиліти MS-DOS Fdisk зазвичай оновлення головний завантажувальний запис А (MBR), лише якщо відсутній головний завантажувальний запис А існує. Створення розділів з Fdisk не переписати цю інформацію.

Fdisk має незадокументовані параметр, що називається перезаписування , яка призводить до написати головний завантажувальний запис А на жорсткий дублювання диска без змінення розділу таблиці даних.

Попередження Написання головний завантажувальний запис А на жорсткий дублювання диска, таким чином можна зробити певні жорсткі диски розділити з SpeedStor непридатним. Вона також може спричинити проблеми для деяких подвійного завантаження програм та диски з більш ніж чотирьох розділів.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Що таке MBR?

В кінці bootstrap режим ROM BIOS BIOS читає і виконує перший фізичний сектор першу дискету або жорсткий дублювання диска на на системи. Цьому першому секторі жорсткого диска, називається головним завантажувальним записом (або іноді розділу таблиці або майстер завантажувального блоку). Існує невелика програма на початку цього сектора на жорсткому диску. Відомості про розділи або таблицю розділів, зберігається в кінці цього сектору. Ця програма використовує відомості про розділи, щоб визначити, який розділ, завантажувальний (зазвичай на перший основного раздела DOS) і намагається завантажитися з нього.

Ця програма написана на диску, на що Fdisk перезаписування команда і зазвичай називається головним завантажувальним записом. Під Вільний час типової операції Fdisk пише цю програму на диску, лише якщо немає не головний завантажувальний запис А.

Примітка: У Fdisk перезаписування команду тільки re-writes MBR на системному диску (ДИСКУ 0) за допомогою BIOS дзвінків. Не можна вказати будь-якого іншого диска для на Fdisk перезаписування команди для роботи на окрім ДИСКУ 0.

Чому ж MBR змінено під Вільний час установки?

Під Вільний час установки Microsoft MS-DOS оновлення програма інсталяції замінить головний завантажувальний запис А на жорсткому диску з кодом для відображення протокол IMAP, подібне до:
MS-DOS 5.0 установку не завершено.
Вставте дискету видалити # 1 в дисковод A.
Щоб продовжити, натисніть клавішу ENTER.
Це протокол IMAP має бути стерто та головним завантажувальним кодом переписаний перед Завершення інсталяції. Якщо проблема виникає під Вільний час інсталяції та повернутися до на Попередня версія MS-DOS, Uninstal повинні також видалити це протокол IMAP. Однак, якщо програма інсталяції або Uninstal не призводить до видалення цього протокол IMAP, або на пошкоджено головний завантажувальний запис А, може бути новий головний завантажувальний запис А записати на дублювання диска, використовуючи наступні команди:
Fdisk перезаписування

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Не використовуйте цю команду, якщо існує будь-якої з таких умов:
  • дублювання диска було розділити допомогою утиліти онлайнове пул носіїв розміри SpeedStor з її /bootall варіант.
  • Існує більше чотирьох розділів.
  • Певні подвійного завантаження програми, використовується.
Розміри SpeedStor онлайнове пул носіїв утиліта з параметром /bootall перевизначають параметрів на диску (циліндр, голова та сектора). перемикач /bootall зберігає інформацію про те, як дублювання диска було змінено в області основного завантажувального запису, які не використовуються в MS-DOS. На Fdisk перезаписування команда стирає цю інформацію, роблячи дублювання диска непридатним.

Деякі старіші версії обчислювальної техніки (ПОТ) MS-DOS і Деякі виробники перегородки утиліти можна створити більш ніж чотири розділи. Відомості про додаткові розділи є зазвичай зберігається інформація на розділи в районі, які на Fdisk перезаписування команда призведе до перезаписування.

Деякі подвійного завантаження програми мають спеціальні MBR, яка просить вас під Вільний час запуску якого операційної системи потрібно використовувати. На Fdisk перезаписування команда видаляє цю програму. Операційними системами, завантаження, який би розділ позначено як активний не охоплених в Fdisk перезаписування команда.

Щоб отримати додаткові відомості про розділи жорсткого диска клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
255867Як використовувати засіб Fdisk і Format для розділу або повторно поділити жорсткий дублювання диска
Виробники продуктів обговорюваних у цій статті виробляється компаній, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

ПОСИЛАННЯ

Більш докладну інформацію про розбивання на розділи, дублювання диска організації та послідовність завантаження також можна знайти в розділах 3 і 8 DOS програміста посилання на Террі Dettmann, опублікованому QUE корпорації; Глави 2 і 10 Передові MS-DOS програмування Ray Duncan та статті 3 The MS-DOS енциклопедії, обидва Опубліковано Microsoft Press.

Властивості

Номер статті: 69013 - Востаннє переглянуто: 6 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft Windows 95
Ключові слова: 
kbinfo kbmt KB69013 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 69013

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com