Zřetězí kopírovat soubory, které jsou založeny na syntaxi příkazu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 69575 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Příkaz COPY systému MS-DOS můžete zkombinovat více souborů do jednoho souboru. Pokud jste příkaz v následujícím formátu, kopie přepne do režimu ASCII a Sloučí všechny zdrojové soubory do cílového souboru.
KOPÍROVAT<multiple_file_list> <single_file> </single_file></multiple_file_list>
kde může být <multiple_file_list> tří formulářů: názvy souborů s "*"nebo"?" (zástupné názvy souborů), názvy souborů oddělených "+" (konkrétní, Objednáno seznam souborů), nebo kombinací obou. </multiple_file_list>

Protože příkaz Kopírovat rozpozná jako absolutní <single_file> cíl předpokládá chcete sloučit více souborů do jeden nový soubor. To znamená, že kopie přepne do režimu ASCII kde končí-z- značky v souboru (EOF) jsou uznány. </single_file>

Další informace

Toto chování je matoucí, někdy když víte, že pouze jeden soubor existuje odpovídající název zdrojového souboru a formulovat příkaz COPY který předpokládá poznatků. Pokud příkaz jako v následujících například kopírovat stále přepne do režimu sloučení a zkopíruje soubor jako když ho ASCII byly:
COPY C:\COMM*.* A:\COMMAND.COM
I když jste chtěli zkopírovat pouze příkaz.COM z kořenového adresáře jednotky c kořenového adresáře jednotky, kopie skutečně snaží zřetězit PŘÍKAZU.COM s jiný soubor než zjistí, že některé další soubor neobsahuje existují. Výsledný soubor je kratší než originál, protože Zastavit kopírování na první 0x01A bajt, který jej najít. (U PŘÍKAZU.COM, toto je v rámci prvních deset znaků, takže konkrétního příkladu dochází poměrně často).

Vlastnosti

ID článku: 69575 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft MS-DOS 4.0 Standard Edition
  • Microsoft MS-DOS 5.0 Standard Edition
  • Microsoft MS-DOS 6.0 Standard Edition
  • Microsoft MS-DOS 6.2 Standard Edition
  • Microsoft MS-DOS 6.21 Standard Edition
  • Microsoft MS-DOS 6.22 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt KB69575 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:69575
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com