PRJ:'Den farklı olarak görüntülenen kılavuz çizgisi biçimleri Yazdır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 75845 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bir Microsoft Project Gantt Grafiği'nde, zaman ölçeği görünümünün tablo bölümüne ayırarak satır ve ilk iki tablo sütunları arasında satır yazdırma çok farklı şekilde görüntüleyebilir.

Daha fazla bilgi

Ekranda bir Gantt Grafiği'ni görüntüleme, zaman ölçeği görünümünün tablo bölümüne ayırma satırı her zaman düz bir çizgi olarak gösterilir, ancak yazdırıldığında, satır için başlık dikey kılavuz çizgilerini biçimlendirmesini kullanır.

Bu satır Biçim menüsünde kılavuz çizgileri seçme ve istediğiniz seçenekleri seçerek yazdırır biçimini değiştirebilirsiniz.

 1. Değiştirilecek çizgi liste kutusundan başlık dikey'i seçin.
 2. Istediğiniz kılavuz çizgisi türünü seçin.
Bir değişiklik yaptıktan sonra tablonun alan adları arasındaki dikey çizgiler doğru görüntüler. Zaman ölçeği ve tablo arasında satır herhangi farklı görüntülenmez, ancak bunu Seçili biçiminde yazdırılır.

Ilk sütun kilitliyse bu aynı biçimlendirme, kılavuz çizgi'tablonuzun ilk iki sütun arasındaki da görüntülenir kılavuz çizgisi türü için başlık dikey değiştirmenin başka bir etkisi olur. Bu satır için başlık Dikey biçimlendirme görüntüler, ancak bu her zaman sayfa sütunlar için biçimlendirme kullanarak yazdırır. Kilitlenecek ve tabloları tanımlayın Tablo menüsünden seçerek, bir tablo, listeden seçerek, Düzenle düğmesini ve herhangi bir denetimi seçme veya için "İlk sütunu kilitle." kutusunu unchecking ilk sütunu, tablonun kilidini açma

Özellikler

Makale numarası: 75845 - Last Review: 26 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Project 2000 Standard Edition
 • Microsoft Project 98 Standard Edition
 • Microsoft Project 4.1 Standard Edition
 • Microsoft Project 1.0 Standard Edition
 • Microsoft Project 3.0 Standard Edition
 • Microsoft Project 3.0a
 • Microsoft Project 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Project 1.1 for Macintosh
 • Microsoft Project 3.0 for Macintosh
 • Microsoft Project 4.0 for Macintosh
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb kbprint KB75845 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:75845

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com