Aktuální zásady licenční smlouvy pro MS-DOS a Windows

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 79747 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Inovací MS-DOS verze 5.0 nebo novější a sbalenou produkty jsou licencovány pro použití v jednom počítači současně zákazníkům. Pokud chcete použít MS-DOS v jiném počítači (jako je například přenosný počítač), musíte odebrat nebo odinstalovat MS-DOS před je použit v jiném počítači. Licence systému Windows verze 3.1 a novější je stejné jako MS-DOS. To platí také uživatelům sítě.

Microsoft nabízí balíků (licenci používat software v jednom počítači) a další možnosti pro víceuživatelské prostředí. Kontaktní uživatelem Sales (800-426-informace) Další informace. Brožura s názvem "Microsoft Licensing zásady: odpovědi na nejčastějších" je také k dispozici z prodejní uživatelem.

Další informace

Programů Microsoft jsou licencovány odlišně z operačních systémů společnosti Microsoft. Microsoft Word pro Windows nabyvatel licence, kdo používá určité počítače 80 procent času můžete načíst program do počítače používá 20 procent času, Eva nebo mu bez zakoupení další licence. To platí pro produkty společnosti Microsoft, jako například Microsoft Excel, Word a Microsoft PowerPoint.

Další informace o licenčních zásadách Microsoft volání uživatelem Sales na čísle (800) 426-informace.

Vlastnosti

ID článku: 79747 - Poslední aktualizace: 19. listopadu 1999 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft MS-DOS 5.0 Standard Edition
  • Microsoft MS-DOS 6.0 Standard Edition
  • Microsoft MS-DOS 6.2 Standard Edition
  • Microsoft MS-DOS 6.21 Standard Edition
  • Microsoft MS-DOS 6.22 Standard Edition
  • Microsoft Windows 3.1 Standard Edition
  • Microsoft Windows 3.11 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt KB79747 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:79747

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com