Nelze přidat uživatele nebo skupinu do důvěryhodné domény (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 810070 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu přidat zaregistrovaný objekt zabezpečení, například uživatele nebo skupinu, z jedné domény do skupiny, která je umístěna v samostatné důvěryhodné domény může neúspěšné sčítání daný zaregistrovaný objekt zabezpečení a může dojít k poškození cizí zaregistrovaný objekt (FPO), který je vytvořen během operace představují tento zaregistrovaný objekt zabezpečení mezi dvěma vztahy důvěryhodnosti.

Příčina

Toto chování může dojít, pokud je nainstalována předchozí verze aplikace opravy hotfix, které jsou popsány „ další informace"části tohoto článku.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit odebrat předchozí verzi opravy hotfix a znovu nainstalujte nový aktualizovanou verzi.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tyto potíže byly poprvé opraveny aktualizací Microsoft Windows 2000 Service Pack 4.

Další informace

Přidat zaregistrovaný objekt zabezpečení (například uživatele nebo skupiny) z určité domény skupiny patří do jiné důvěryhodné domény vytvoří adresářové služby cizí zaregistrovaný objekt (FPO) představující tento zaregistrovaný objekt zabezpečení v důvěryhodné doméně, ke kterému chcete přidat. Verze souboru NTDSA.dll (verze 5.0.2195.5886: 5.0.2195.6043), které jsou nainstalovány při použití předchozích verzí oprav hotfix, které jsou uvedeny v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base zavádět nesprávné chování. FPO je vytvořen při přidání komitentů zabezpečení skupiny, která je v důvěryhodné doméně mohou být vytvořeny bez GUID. Toto chování může způsobit sčítání daný zaregistrovaný objekt zabezpečení a vytvořené FPO poškozen skupiny být neúspěšné.

Zahrnout nejnovější verzi souboru NTDSA.dll byly aktualizovány opravy hotfix, které jsou popsány v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base. Pokud jste nainstalovali předchozí verzi některého z těchto oprav hotfix a síť systémem Windows 2000 používá více domén, odebrat předchozí verzi opravy hotfix a aktualizovat počítač s nové aktualizované verzi opravy hotfix.

Ovlivněné hotfix

327825Nové řešení problémů vznikajících u uživatelů zařazených do velkého počtu skupin (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
290816Podtržení v prostředku síťového názvu pro clusteru systému Windows 2000 může není vytvořen
30422916bitové servery OLE spuštěné z 16bitových programů vytvářejí v relacích Terminálové služby nadbytečné objekty VDM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
313494Při nesprávném nastavení výchozí hodnoty CSP nemusí správně pracovat šifrovací rozhraní API společnosti Microsoft (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
314446Možnost poškození atributů HasMasterNCs pro objekty serveru v kontejneru konfigurace (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
318253Auditování nemusí pracovat pro odhlášení uživatele (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
318873Klepnete-li na tlačítko Storno, zobrazí se dialogové okno PKI vícekrát (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
322346Po změně hesla uživatel ztrácí přístup k chráněným datům (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
326797Některé opravy hotfix pro službu Active Directory systému Windows 2000 mohou způsobit konflikt s aktualizací SP3 pro systém Windows 2000
326836Když program Explorer.exe opakovaně neodpovídá, plocha systému Windows 2000 bliká (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
327784Po dokončení místního zálohování může dojít k zablokování serveru Windows 2000 Server (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
328477Proces Services.exe přestává po restartování počítače reagovat
328567Při pokusu programu o aktualizaci dat služby Active Directory dojde k narušení přístupu (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
328715"0x8000500d" chybová zpráva při pokusu ADSI načíst atribut s středník v jeho název.
325804Při použití vlastnosti LogonUser nemusí mít kontext uživatele dostatečná přístupová práva (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 810070 - Poslední aktualizace: 27. února 2007 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbother kbwin2ksp4fix kbpending kbbug KB810070 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:810070

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com