אותיות הכונן של כונני רשת ממופים חסרים בסייר Windows

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 810087 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מאפייני הבעיה

לפעמים אותיות כונן של כוננים הממופים לתיקיות רשת משותפות אינן מופיעות בסייר Windows כאשר משתמשים בתכונה עבוד במצב מקוון ללא סינכרון שינויים בחיבור VPN (רשת פרטית וירטואלית).

סיבה

הבעיה עשויה להתעורר כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
 • אתה מתחבר לרשת על-ידי שימוש בחיבור VPN באמצעות חיבור בחיוג לאינטרנט.
 • אתה ממפה אות כונן לתיקיה משותפת ברשת.
 • התיקיה המשותפת מכילה קבצים או תיקיות (או שניהם) המוגדרים לשימוש לא מקוון.
במצב זה, כאשר תתנתק ותתחבר מחדש לרשת, לחץ על סמל קבצים לא מקוונים באזור ההודעות של שורת המשימות ולאחר מכן לחץ על עבוד במצב מקוון ללא סינכרון שינויים, אות הכונן של תיקיית הרשת המשותפת שמיפית לא יופיע עוד בסייר Windows

לתשומת לבך, נתוני המיפוי של הכונן אל התיקייה המשותפת נשמרים. עם זאת, הסמל שמייצג את מיפוי הכונן לא מופיע בסייר Windows.

פתרון הבעיה

מידע על Service Pack

כדי לפתור בעיה זו, יש לקבל את מהדורת ה-service pack האחרונה עבור מערכת Microsoft Windows XP. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
322389 כיצד להשיג את מהדורת ה-service pack העדכנית ביותר עבור Windows XP

מידע על תיקון חם

תיקון חם נתמך זמין מטעם Microsoft. אולם, תיקון חם זה מיועד אך ורק לתיקון הבעיה המתוארת במאמר זה. יש ליישמו אך ורק במערכות שהתעוררה בהן בעיה ספציפית זו. תיקון חם זה עשוי לעבור בדיקות נוספות. לכן, אם המערכת שלך אינה מושפעת באופן חמור מבעיה זו, מומלץ להמתין לעדכון התוכנה הבא המכיל תיקון זה.

אם התיקון החם זמין להורדה, ישנו סעיף "הורדת תיקון חם זמינה" בראש מאמר Knowledge Base זה. אם סעיף זה לא מופיע, פנה לשירות הלקוחות ולמחלקת התמיכה של Microsoft לקבלת התיקון החם.

הערה אם תיתקל בבעיות נוספות, או שיהיה צורך בהליך של פתרון בעיות, תוכל ליצור בקשת שירות נפרדת. דמי התמיכה המקובלים יחולו רק על שאלות וסוגיות תמיכה אחרות, שאינן מזכות אותך בתיקון החם הספציפי הזה. לקבלת רשימה מלאה של מספרי הטלפון של שירות הלקוחות ומחלקת התמיכה של Microsoft, או ליצירת בקשת שירות נפרדת, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
הערה הטופס "הורדת תיקון חם זמינה" מציג את השפות שעבורן התיקון החם זמין. אם אינך רואה את השפה שלך, כנראה לא קיים תיקון חם זמין עבור שפה זו.

הגירסה האנגלית של עדכון חם זה כוללת את תכונות הקבצים המפורטות בטבלה שלהלן (או מועדים מאוחרים יותר). התאריכים והשעות המתייחסים לקבצים הללו רשומים לפי השעון האוניברסלי המתואם (UTC). כאשר תציג את פרטי הקובץ, השעה תוצג בהמרה לזמן המקומי. כדי לברר את הפרש השעות בין זמן UTC לזמן המקומי, השתמש בכרטיסייה אזור זמן בכלי 'תאריך ושעה' שבלוח הבקרה.

Windows XP

תאריך     שעה  גירסה    גודל   שם קובץ ------------------------------------------------------- 31 בינואר 2003 00:57 5.1.2600.1161  44,032  Basesrv.dll 21 בינואר 2003 18:57 5.1.2600.1158 483,328 Winlogon.exe 

Windows XP 64-Bit Edition

תאריך     שעה  גירסה    גודל   שם קובץ -------------------------------------------------------- 31 בינואר 2003 00:57 5.1.2600.1161 140,288  Basesrv.dll 21-Jan-2003 18:55 5.1.2600.1158 647,168 Winlogon.exe

דרכים לעקיפת הבעיה

כדי לעקוף את הבעיה, גש אל הכונן הממופה ואל תכניו דרך שורת הפקודה. כדי להתחבר לכונן הממופה משורת פקודה:
 1. לחץ על התחל ולאחר מכן לחץ על הפעלה.
 2. הקלד cmd בתיבה פתח את ולאחר מכן לחץ על אישור.
 3. בשורת הפקודה, הקלד את אות הכונן של כונן הרשת הממופה הפקודה הבאה ולאחר מכן הקש על ENTER:? לדוגמה, אם מיפית את תיקיית הרשת המשותפת לכונן Z, הקלד Z:? ולאחר מכן הקש ENTER.

סטטוס

Microsoft אישרה כי מדובר בבעיה במוצרי Microsoft ששמותיהם מופיעים בסעיף 'חל על'. בעיה זו תוקנה לראשונה במסגרת Microsoft Windows XP Service Pack 2.

מאפיינים

Article ID: 810087 - Last Review: יום שני 01 דצמבר 2008 - Revision: 3.1
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows XP Professional
מילות מפתח 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbqfe kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB810087

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com