Oprava: Pomalý odpovědi a selhání používání server publikování protokoly UDP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 810559 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití Server Publishing UDP protokoly (například DNS dotaz), můžete zaznamenat různé problémy:
 • Šarže problémy s výkonem.
 • Nelze připojit k externě publikované serveru DNS.
 • Server může také přestat reagovat po některé dnech a je pouze rozlišení k restartování počítače.
Obvykle se těmto problémům dochází při použití protokoly publikování dotaz DNS Server, kde požadavky publikované serveru DNS z externích zdrojů přijetí odpovědi pouze po dlouhé zpoždění nebo vůbec (požadavek neproběhne úspěšně).

Poznámka: Tyto příznaky vyskytnout není při použití serveru publikování protokoly TCP prostřednictvím serveru ISA (například DNS přenos zón).

Tyto problémy dojít pouze pokud obsahu pravidla webu a odpovídají jedné z následujících konfigurací:
 • Existuje alespoň jeden server Odepřít a nakonfigurován obsah pravidla, která zahrnuje FQDNNastaví cíl.
 • Nakonfigurována žádná Povolit vše pravidlo existuje a obsahuje alespoň jeden z obsahu pravidla webu Povolit a FQDNcíl sad.

Jak potíže obejít

Ujistěte se, že žádné FQDN jsou součástí sítě a obsah pravidla v počítači se systémem jste nakonfigurovali UDP pravidlo publikování serveru ISA Server.

Řešení

Tento problém vyřešíte získat kumulativní aktualizaci pro ISA Server.Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
810493INFORMACE: Kumulativní pro ISA Server Services

Informace o opravě hotfix

Upozornění: Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí. Protože použití negativní mezipaměť DNS implementuje opravu hotfix, musíte nastavit příslušnou hodnotu TTL v registru. Postupujte takto:
 1. Spusťte program Editor registru.
 2. Vyhledejte následující klíč registru a klepněte na něj:
  System\CurrentControlSet\Services\FwSrv\Parameters
 3. Vytvořit novou hodnotu DWORD s názvem NegativeDnsCacheTTL. Společnost Microsoft doporučuje, že poskytnete tato data hodnotu 300 (5 minut).

  Důležité: Pokud tato hodnota chybí nebo je nastavena na hodnotu 0, ISA Server bude používat negativní ukládání do mezipaměti a oprava nebudou pracovat správně.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 810559 - Poslední aktualizace: 8. února 2014 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2000 Standard Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2000 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbqfe kbisaserv2000presp2fix kbfix kbbug KB810559 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:810559

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com