Funkce LOG a příkaz čas a datum v poznámkovém bloku

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 81067 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zadejte .LOG velkými písmeny jako první řádek souboru Poznámkový blok měli Poznámkový blok automaticky přidat aktuální čas a datum konce souboru při každém jeho otevření. V části Microsoft Windows verze 3.0 se však zobrazí pouze datum.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se to být problém v systému Windows verze 3.0. Tento problém byl opraven a nedochází v novějších verzích systému Windows.

Další informace

Existuje známý problém s funkcí čas a datum v poznámkovém bloku. Použití příkazu čas a datum v poznámkovém bloku pro Microsoft Windows verze 3.0 se zobrazí pouze datum. Také Pokud použijete funkci .LOG v poznámkovém bloku, zobrazí se pouze datum.

Tento problém nenastává v novějších verzích systému Windows.

Vlastnosti

ID článku: 81067 - Poslední aktualizace: 19. července 2005 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2.03 Standard Edition
  • Microsoft Windows 2.1 Standard Edition
  • Microsoft Windows 2.11 Standard Edition
  • Microsoft Windows 3.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt KB81067 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:81067
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com