LOG ve Not Defteri'nde, saat/tarih komutu özellikleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 81067 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

.LOG bir <a0>Not</a0> dosyasındaki ilk satır olarak büyük harfle yazarsanız, Not Defteri'ni otomatik olarak geçerli saati eklemek ve her açışınızda, dosya sonuna tarih. Ancak, yalnızca tarih, Microsoft Windows sürüm 3. 0 ' görüntülenir.

Durum

Microsoft bu sorunun, Windows sürüm 3.0 için onaylamıştır. Bu sorun giderilmiştir ve Windows'un sonraki sürümlerinde oluşmaz.

Daha fazla bilgi

Not Defteri'nin <a1>saat/tarih</a1> özelliğiyle ilgili bilinen bir sorun var. Not Defteri'ni kullanarak Microsoft Windows sürüm 3.0 için saat/tarih komutu kullanırsanız, yalnızca tarih görüntülenir. Ayrıca, Not Defteri'nde .LOG işlevi kullanırsanız, yalnızca tarih olarak görünür.

Bu sorun, Windows'un sonraki sürümlerinde oluşmaz.

Özellikler

Makale numarası: 81067 - Last Review: 19 Temmuz 2005 Salı - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2.03 Standard Edition
  • Microsoft Windows 2.1 Standard Edition
  • Microsoft Windows 2.11 Standard Edition
  • Microsoft Windows 3.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB81067 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:81067
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com