Podsystémy výstupu disku může dojít k chybě 17883

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 810885 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
CHYBA Č: 363118 (SHILOH_BUGS)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Může se zobrazit následující chybová zpráva:
Chyba: 17883 závažnosti: 1, stav: 0
Plánovač 0 zobrazí být neodpovídá. SPID 53 ECID 1, kontext UMS 0x04069D90
Při použít kterýkoli z následujících na výstupu diskový podsystém obdržet tuto chybovou zprávu:
  • PŘIDÁNÍ SOUBORU ZMĚNU DATABÁZE
  • VYTVOŘENÍ DATABÁZE
  • AUTOGROW soubory (explicitní nebo implicitní)
17883 Chybová zpráva byla přidána na SQL Server 2000 Service Pack 3 (SP3). Chybová zpráva Nakreslí pozornost problematické situaci s plánovače SQL Server. Chybová zpráva označuje, jehož, že některé zdroje není vhodně výsledkem Plánovač SQL Server. Tento problém způsobuje podprocesu než jehož výsledkem spuštění dlouhou dobu a tím starving jiných podprocesů na daný SQL plánovače. Server také přestane odpovídat. Další informace o této chybě klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
319892Nové souběžnost a plánování Diagnostika přidán k serveru SQL


Poznámka: Tento článek popisuje jeden možných příčin 17883 chybová zpráva. Řešení popsané v tomto článku je pouze pro příčina popisované v tomto článku.

Příčina

Jedním z možných příčin je unyielding podprocesu.
Po provedení libovolné operace uvedené v "Příznaky" oddíly, volání WriteFile WinAPI vydá SQL Server a zkontroluje výsledek požadavku na zápis. Pokud operace vrátí čekající na vyřízení, SQL Server vede odpovídajícím způsobem, že plánovač SQL.

Při provedení některé z operací na velký soubor, který je fyzicky umístěn na výstupu diskový podsystém však SQL Server vydá operace zápisu a podsystém disku dokončí operaci zápisu okamžitě. Protože podsystém disku dokončí operaci zápisu tak rychle, SQL Server pokračuje vydat nové požadavky na zápis, dokud dokončení operace celý soubor tím vytváření unyielding podprocesu na Plánovač SQL. Při Plánovač SQL není přinést více než 60 sekund, SQL Server generuje 17883 chybová zpráva.

Problému dojít musí být tak velké, že dokonce zápisu operací dokončení velmi rychlé, SQL Server pokračuje účtovat požadavků na zápis pro více než 60 sekund a má stále není na konci operace velikost souboru.

Jak potíže obejít

Neexistuje žádný přímý způsob se tomuto problému vyhnout. Však naplánovat všechny operace soubor uvedený v "Příznaky" oddílu dojít během mimo špičky, že server není ovlivněn Plánovač SQL Server, který přestal reagovat, dokud dokončení operace soubor.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2000. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
290211Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.Tato chyba byla opravena v SQL Server 2000 Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 810885 - Poslední aktualizace: 20. července 2005 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbmt kbbug KB810885 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:810885

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com