Uzaktan Yeniden Deneme Sırası Uzunluğunun Sayaç Hesaplanması Hatalı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 811012 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Uzak yeniden deneme sıra uzunluğu sayacı, her bağlantı sırası için <a1>deneme</a1> sırasındaki iletilerin sayısı doğru rapor etmeyebilir.

Neden

Bu sorun, uzak yeniden deneme bir hata kaynaklanabilir sıra uzunluğu sayacı hesaplama. Bağlantı durumunu ve her bağlantı sırası için yeniden deneme sıra iletileri sayısı uzak yeniden deneme sıra uzunluğu sayacı hesaplamaya dayanır. Zaten yeniden deneme sıradaki iletileri sayısı sayacı hesaplamaya dahil olduğundan, bu hesaplamada bir hata bulunmaktadır.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Windows 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine bir istekte bulunun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yenisi) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version    Size   File name
  -------------------------------------------------------
  26-Nov-2002 14:36 5.0.2195.6142 322,320 Aqueue.dll 
  26-Nov-2002 14:36 5.0.2195.6120  66,832 Mailmsg.dll 
  26-Nov-2002 14:36 5.0.2195.6120  38,160 Ntfsdrv.dll 
  26-Nov-2002 14:36 5.0.2195.6139 441,616 Smtpsvc.dllUzak yeniden deneme sıra uzunluğu sayacı ve uzak sıra uzunluğu sayacı, bu düzeltmeyi yüklediğinizde, aşağıdaki gözden geçirilmiş tanımları vardır:
 • Uzak yeniden deneme sıra uzunluğu sayacı, tüm iletileri yeniden deneme sıralarındaki ve bekleyen yeniden deneme bağlantıdaki tüm iletileri gösterir.
 • Uzak sıra uzunluğu sayacı, uzak sıralarda tüm iletilerin ve içindeki her hedef sıra yeniden deneme sırasını gösterir.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Windows 2000 Service Pack 4'te giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Uzak yeniden deneme sıra uzunluğu sayacı, bir önceki girişimi gönderilemiyor ve, daha sonra denenecek diğer sunucular için kullanacağınız iletilerinin sayısını gösteren bir SMTP sistem izleyicisi sayacı ' dir. Yüksek BIR sayı ya da fiziksel bir gösterir bağlantısı sorunundan veya uzak SMTP sunucusunun kullanılamıyor. Windows 2000 Datacenter Server'a yönelik bir düzeltme edinme hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
265173Datacenter programı ve Windows 2000 Datacenter Server ürünü

Özellikler

Makale numarası: 811012 - Last Review: 27 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 2.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP3
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
 • Microsoft Windows 2000 Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Server SP1
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbappcompatibility kbwin2ksp4fix kbenv kbprint kbwin2000presp4fix kbfix kbbug KB811012 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:811012

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com