Směrovací tabulka v počítači se systémem Windows XP nakonfigurovaném jako server pro vzdálený přístup není aktualizována novými informacemi o směrováních (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 811156 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Vzdálený klient vytáčí v a připojí k počítači systémem Windows XP, který je konfigurován jako server vzdáleného přístupu a se systémem naslouchání Routing Information Protocol (RIP), můžete najít tabulku směrování se neaktualizuje očekávaným s nové informace o postupu.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud počítače serveru vzdáleného přístupu systému Windows XP nakonfigurováno použití statického fondu adres protokolu IP k přiřazení klientům vzdáleného přístupu. V této situaci nejsou správně zpracovávány RIP zprávy odeslané z klienta a nové informace o postupu není přidána do směrovací tabulky.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Globální verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date    Time Version    Size  File Name
  ------------------------------------------------
  09-Dec-2002 22:27 5.1.2600.1149 33,280 Iprip.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Další informace

Při instalaci RIP Listener, může počítač informace jiné trasy v síti Naslouchání RIP zprávy a potom přidáním tyto trasy do směrovací tabulky. Tato funkce naslouchá a informace odeslané směrovači použít RIPv1 trase. Nainstalovat službu Naslouchání RIP a povolení Naslouchání RIP, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start a potom klepněte na tlačítko Ovládací panely.
 2. Klepněte na tlačítko Přidat nebo odebrat programy a potom klepněte na tlačítko Přidat nebo odebrat.
 3. Klepněte na položku Síťové služby (ale nezaškrtávejte políčko) a potom klepněte na tlačítko Podrobnosti.
 4. Klepnutím zaškrtněte políčko RIP Listener a potom klepněte na tlačítko OK.
 5. V Průvodci součástmi systému Windows klepněte na tlačítko Další.
 6. Po zobrazení výzvy, vložte Windows XP do jednotky CD-ROM nebo DVD-ROM počítače a potom klepněte na tlačítko OK.
 7. Postupujte podle pokynů na zbývajících stránkách průvodce nainstalujte RIP Listener.

Vlastnosti

ID článku: 811156 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB811156 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:811156

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com