Aktualizace zvyšující výkon síťového přesměrovače (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 811169 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při přístupu soubory prostřednictvím sítě, můžete si všimnout někdy malé zpoždění.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože aktuální přesměrovač kód v systému Windows XP provádí určité operace, které mohou ovlivňovat výkon při přístupu k souborům v síti.

Přesměrovač BEZE aktuálně provádí následující chování ovlivňující výkon:
 • Přesměrovač neukládá mezipaměti obsah adresáře dlouhou dobu.

  To může ovlivnit výkon kde existuje mnoho volání FindFirst("*").
 • Přesměrovač zakáže sbalením na popisovačů souboru soubory rozšířen tak, aby informace adresáře lze aktualizovat na serveru rychleji.

  Může to ovlivnit výkon při otevření souboru po nutnosti byl rozšířen.
 • Přesměrovač pokouší zavřít Zpožděné zavře při Atribut čtení otevřít dojít operací, soubor.

  Toto je zabránit narušení sdílení z dochází na serveru. Může to ovlivnit výkon, protože je zbytečné operace. Nedojde k narušení sdílení pro Atribut čtení otevřít operací.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version       Size File name  Platform 
  ------------------------------------------------------------------
  03-Dec-2002 19:34 5.1.2600.1147  399,488 Mrxsmb.sys 
  03-Dec-2002 19:34 5.1.2600.1147  154,752 Rdbss.sys  
  03-Dec-2002 19:35 5.1.2600.1147 1,256,192 Mrxsmb.sys IA-64
  03-Dec-2002 19:35 5.1.2600.1147  488,704 Rdbss.sys  IA-64
Tato aktualizace provádí následující:
 • Přidá příležitostné adresáře mezipaměti na serveru mini přesměrovači Message Block (SMB).

  To zvyšuje výkon pokusu obsah složky mezipaměti při volání FindFirst("*") dochází a síťové sdílené položky, kde je umístěna složka má jedinečný název bit vystavena.

  Poznámka: Nové nastavení můžete přepsat nastavením hodnoty registru DisableDirectoryCaching na nenulovou hodnotu. Položka registru DisableDirectoryCaching najít, vyhledejte a klepněte na následující podklíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\lanmanworkstation\Parameters\
  .
 • Přesměrovač nyní Nastaví přenosové Fobx (popisovač uživatele) označuje rozšířil soubor při provádí operace zápisu, která rozšiřuje soubor.

  Při zavření této Fobx přesměrovač pokusí odeslat příkaz Set-end z soubor serveru výstrahy jej aktualizovat informace o adresáři.
 • Přesměrovač již následuje cesta kódu zavřít zavřete zpoždění při Atributu čtení otevřete operace dochází.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Další informace

Po instalaci této aktualizace může zobrazit zvýšení propustnosti až 21 procent výkonu porovnávání nástroje například Netbench.

Vlastnosti

ID článku: 811169 - Poslední aktualizace: 1. prosince 2007 - Revize: 5.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Professional 64-Bit Edition (Itanium)
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB811169 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:811169

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com