Vyhledávání úložiště může způsobit nesprávné soubory kopírovány během sestavení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 811279 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Konfigurace použít k vytvoření bitové kopie mohou obsahovat součásti, které byly součástí aktualizace Microsoft Windows XP Embedded, které byly vydány po Windows XP Embedded s aktualizací SP1. Sestavit tento obrázek, nesprávné soubory mohou být zahrnuty nebo soubory pravděpodobně chybí. Tento problém ovlivňuje všechny balíčky oprav hotfix, vydané specificky pro Windows XP Embedded s aktualizací SP1 a neovlivní součásti nebo balíčky oprav hotfix pro Windows XP Embedded nebo jakékoli existující součásti pro Windows XP Embedded s aktualizací SP1.

Příčina

Způsob, jakým Windows XP Embedded s aktualizací SP1 zpracovává úložiště vyhledávání potížím. Nesprávné úložiště může být vyhledán prostředky požadovaný soubor. Při prohledány nesprávné úložiště jsou hlášeny soubory chybí nebo jsou nesprávné soubory nalezeny a zahrnuta.

Řešení

Musíte mít aktualizaci úložiště vyhledávání řešení tohoto problému. K dispozici je oprava hotfix, které zahrnuje tato aktualizace a, který obsahuje nový objekt úložiště pro budoucí hotfix instalace.

Jak potíže obejít

Neexistuje žádné řešení tohoto problému.

Prohlášení

K dispozici je oprava hotfix, která tento problém řeší. Chcete-li stáhnout a nainstalovat tuto opravu hotfix, naleznete na následujícím webu:
http://msdn.microsoft.com/embedded/
.

Další informace

Tato oprava hotfix je nutné stáhnout před instalací balíčku všechny budoucí opravy hotfix pro Windows XP Embedded s aktualizací SP1.

Odkazy

Další informace naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://msdn.microsoft.com/embedded/
.

Vlastnosti

ID článku: 811279 - Poslední aktualizace: 10. února 2004 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Embedded
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB811279 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:811279

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com