Připojení počítače k přístupovým bodem, který vysílá svůj identifikátor SSID místo s přístupovým bodem, který nevysílá svůj identifikátor SSID

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 811427 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář.
  • Máte počítač se systémem Windows XP Service Pack 1 (SP1), Windows XP Service Pack 2 (SP2) nebo Windows XP Service Pack 3(SP3).
  • Počítač pracuje jako klient bezdrátové sítě nulové konfigurace (WZC).
  • Počítač je v blízkosti dvou bezdrátových přístupových bodů.
  • Jeden z přístupové body je vysílání jeho Service Set Identifier (SSID), ale ostatní přístupový bod není.
V tomto případě vždy připojení počítače s přístupovým bodem, který je vysílání svůj identifikátor SSID. K tomuto chování dochází bez ohledu na pořadí priority sítí, jsou nakonfigurovány v seznamu upřednostňovaných sítí.

Navíc v případě, že počítač je připojen k přístupu bod, který nevysílá svůj identifikátor SSID a jiného přístupového bodu, který vysílá jeho Identifikátor SSID je povolena blízké, počítač se automaticky připojí k přístupu bod, který vysílá svůj identifikátor SSID.

Příčina

Bezdrátové sítě Nulové konfigurace služby (WZC) se vždy pokusí připojit vysílání přístupový bod, který je uveden v seznamu upřednostňovaných sítí, nejprve.

Prohlášení

To chování je záměrné.

Další informace

Služby systému Windows XP WZC dynamicky vybere bezdrátových sítě, ke kterému se počítač připojuje buď na vaše předvolby nebo výchozí nastavení. To zahrnuje automaticky výběrem a připojování k více upřednostňovanou bezdrátovou síť, až bude k dispozici. Pokud ne, upřednostňované nalezení blízké bezdrátové sítě, nakonfiguruje službu WZC bezdrátových adaptér tak, aby tam se žádné náhodné připojení, dokud není klient bezdrátové sítě v dosahu upřednostňované sítě. Další informace o službě WZC navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb878124.aspx
Vypnutí vysílání SSID není dostatečně silné metody zabezpečení bezdrátové sítě.

Vlastnosti

ID článku: 811427 - Poslední aktualizace: 20. května 2011 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt KB811427 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:811427

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com