Chybová zpráva systému Windows 95 nebo Windows NT 4.0 klienta přihlášení k doméně systému Windows Server 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 811497 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při přihlášení do počítače systém Windows NT 4.0, který má Service Pack 2 (SP2) nebo starší, se může zobrazit následující chybová zpráva zpráva:
Systém could not log on. Přesvědčte se, zda vaše uživatelské jméno a doména jsou správné a potom znovu zadejte heslo. Písmena hesla musí být zadána ve správné velikosti. Ujistěte se, že klávesa Caps Lock není náhodně.
Při přihlášení do klientského počítače se systémem Windows 95, můžete obdržet následující chybovou zprávu:
Poskytnuté doménové heslo není správné nebo přístup do vaší přihlašovací server byl odepřen.

Příčina

Ve výchozím nastavení zabezpečení řadiče domény se systémem Windows Server 2003 konfigurovány tak, aby se zabránilo řadiče domény komunikace zachycení nebo zfalšován uživatelů se zlými úmysly. Pro uživatelům úspěšné vyjednání komunikace s řadičem domény, Spustí systém Windows Server 2003, tato výchozí nastavení zabezpečení vyžadují klientem počítače používají i server message block (SMB) podepisování a šifrování nebo podepisování komunikace zabezpečeného kanálu. Klienty se systémem Windows NT 4.0 s aktualizací SP2 nebo starší nainstalována a klienti se systémem Windows 95 nemají podepisování paketů SMB povoleno a nelze ověřit na řadiči domény systému Windows Server 2003.

Řešení

Systém Windows NT 4.0

Chcete-li toto chování vyřešit, inovujte operační systém (na Doporučené rozlišení), nebo nainstalovat aktualizaci Service Pack 4 (SP4) nebo novější. Aktualizace Service Pack 3 (SP3) poskytuje podporu pro podepisování paketů SMB, ale nepodporuje šifrování nebo podepisování komunikace zabezpečeného kanálu. Ačkoli SP4 a aktualizací Service Pack 5 (SP5) Povolit klient SMB podepisování a šifrování nebo podepisování zabezpečeného kanálu, Společnost Microsoft doporučuje nainstalovat aktualizaci Service Pack 6a (SP6a) systému Windows NT 4.0 klienti, kteří spolupracují v doméně systému Windows Server 2003.

Systém Windows 95

Chcete-li toto chování vyřešit, inovujte operační systém (na Doporučené rozlišení), nebo nainstalujte nejnovější služby Active Directory klient.

Jak potíže obejít

Přestože společnost Microsoft nedoporučuje jej, můžete zabránit SMB podepisování na všech řadičích domény se systémem Windows Server 2003 v doméně. Chcete-li nakonfigurovat toto nastavení zabezpečení, postupujte kroky:
  1. Otevřete výchozí zásady řadičů domény.
  2. Otevřít Konfigurace počítače Windows\Nastavení zabezpečení\Místní Zásady\možnostisložka.
  3. Vyhledejte Server sítě Microsoft: digitálně podepsat. komunikace (vždy) nastavení zásad a poté klepněte naZakázáno nebo Nekonfigurujte.

Další informace

Další informace o klientovi služby Active Directory rozšíření, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc750223.aspx

Vlastnosti

ID článku: 811497 - Poslední aktualizace: 20. května 2011 - Revize: 11.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium Edition
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbprb kbmt KB811497 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:811497

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com