Oprava: Obdržíte chybovou zprávu "Neošetřené výjimky" při spuštění aplikace používající platný kód C

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 811672 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Některé platný kód C může správně kompilovat a potom nemusí pracovat správně. Při spuštění aplikace obdržet následující chybovou zprávu:
Neošetřená výjimka: System.InvalidProgramException:

Příčina

Tento problém souvisí s optimalizace JIT. Pokud použít následující příkazy k vypnutí optimalizace JIT v souboru INI aplikace došlo k chybě nedojde:
[.NET Framework Debugging Control] 
GenerateTrackingInfo=1 
AllowOptimize=0

Řešení

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci Microsoft .NET Framework 1.0 service pack, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size    File name
  ---------------------------------------------------------
  14-Dec-2002 01:54 1.0.3705.387  303,104 Mscorjit.dll
  14-Dec-2002 12:51 1.0.3705.387 1,953,792 Mscorlib.dll
  14-Dec-2002 01:54 1.0.3705.387 2,269,184 Mscorsvr.dll
  14-Dec-2002 01:55 1.0.3705.387 2,269,184 Mscorwks.dll

Další informace

Kroky pro reprodukci tohoto chování

 1. Následující ukázkový kód C kompilace. Použití / clr přepínač.
  main()
  {
  	int i;
  	int *j=i;
  	*j = *j % (int)0x80000000;
  }
 2. Spuštění aplikace. Zobrazí chybová zpráva.

  Poznámka: Pokud nepoužíváte / clr přepínač, spustí aplikace správně a obdržíte chybovou zprávu.
Další informace o terminologii používané k popisu aktualizací produktů společnosti Microsoft klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 811672 - Poslední aktualizace: 11. října 2005 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft .NET Framework 1.0
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbnetframe100presp3fix kbqfe kbfix kbbug KB811672 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:811672

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com