Nástroj Obnovení systému se ukončí a všechny body obnovení jsou odstraněny (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 812119 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění nástroje Obnovení systému Windows, nástroj přestat systémem a všechny obnovení body odstraněny. V tomto případě je v protokolu systémových událostí zaznamenána následující chyba:
0xc0000040


V tomto scénáři se restartuje při příštím spuštění systému Windows a jsou vytvořeny nové body obnovení nástroje Obnovení systému.

Příčina

Tento problém může nastat pod sada výjimečných okolností--konkrétně program nebo programy pokusu současně přístup a upravit soubor stejným způsobem, který vytvoří konflikt s funkcí nástroje Obnovení systému.

Tento problém byl ohlášen s RealOne Player podle Real Networks.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 812119 - Poslední aktualizace: 13. ledna 2003 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Professional SP1
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbpending kbbug KB812119 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:812119

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com