Linka ISDN provede připojení k vzdálené weby WAN každých 15 minut

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 812848 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud máte dvě vzdálené sítě ve vaší doméně připojené řádku Integrated Services Digital Network (ISDN) a ISDN řádek je naplánován pro připojení jednou za hodinu, řádek může místo toho proveďte připojení každých 15 minut.

Příčina

Tento problém je způsoben volání vlastnosti DsGetDcName funkce. Tato funkce vrací název primárního řadiče domény (PDC) v zadané doméně každých 15 minut. To může vygenerovat dotaz Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) k PDC domény. Pokud PDC není nalezen na místním webu, je automaticky otevřeno připojení na vzdálený web.

Řešení

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.
Globální verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Date		Time		Version		Size		File name
--------------------------------------------------------------------------
12/27/2002	17:52		6.0.6391.0 	577,536		Dsaccess.dll

Další informace

Pokud chcete použít událost ID 2080 diagnostikovat problémy DSAccess Exchange a potvrďte, zda je řadič domény primárního řadiče domény pro jeho doménu, je nutné přidat hodnotu registru MinUserDC.Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
298879Exchange Server 2003 a Exchange 2000 Server může problémy výkonu při použití emulátoru primárního řadiče domény pro DSAccess
316300ID události 2080 z MSExchangeDSAccess

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 812848 - Poslední aktualizace: 25. října 2007 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
  • Microsoft Exchange 2000 Enterprise Server
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbprb KB812848 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:812848

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com