Mapowany dysk dla folderu głównej rozłącza krótko po uruchomieniu Menedżera zadań

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 812944 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas uruchamiania Menedżera zadań systemu Windows XP lub Windows 2000 Professional mapowanego dysku folder macierzysty może odłączyć przez krótki okres czasu, a następnie ponowne łączenie. Na przykład, jeśli klikniesz dwukrotnie zamapowanego dysku w systemie Windows Wyświetlanie zawartości folderu macierzystego, a następnie otwórz zadanie w programie Explorer Menedżer zawartości folderu macierzystego nie są wyświetlane w systemie Windows Explorer. Jeśli klikniesz dwukrotnie zmapowanego dysku ponownie zawartość domowe folder są wyświetlane zgodnie z oczekiwaniami. Jednakże, jeśli uruchomić Menedżera zadań można symptom ten sam występować i zawartość folderu macierzystego nie są już są wyświetlane w Eksploratorze Windows. Chociaż jest dysk do folderu macierzystego ponownie natychmiast zmapowany, krótkie spadku połączenie może spowodować, że programy folder macierzysty, użyj może przestać odpowiadać (zawiesić się). Ten symptom może wystąpić, jeśli następujące warunki:
 • Profil użytkownika jest skonfigurowany do automatycznego mapowania dysk zawierający folder macierzysty, podczas logowania do sieci komputer.
 • Możesz uruchomić Menedżera zadań albo:
  • Naciśnięcie klawiszy CTRL + ALT + DELETE, a następnie klikając Menedżer zadań.
  • Naciśnięcie klawiszy CTRL + SHIFT + ESC.

Rozwiązanie

Informacje dotyczące dodatku service pack dla systemu Windows XP

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Microsoft Windows XP. Aby uzyskać dodatkowe informacje kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 bazy wiedzy Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Jeśli nie ma w tej sekcji, należy przesłać żądanie z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wersja globalna tej poprawki ma atrybuty pliku (lub nowsze) wymienione poniżej Tabela. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w skoordynowany uniwersalny Godzina (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w narzędziu Data i godzina w Panelu sterowania.

System Windows XP

Date     Time  Version    Size   File name
------------------------------------------------------
05-Feb-2003 18:35 5.1.2600.1167 969,216 Msgina.dll

System Windows 2000

Date     Time  Version    Size   File name
------------------------------------------------------
14-Apr-2003 21:50 5.0.2195.6736 333,072 Msgina.dll

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, kliknij prawym przyciskiem myszy pusty obszar pasek zadań, a następnie kliknij Menedżer zadań Aby uruchomić zadanie Menedżer.

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione na początku tego artykułu. Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w dodatku Service Pack 2 dla systemu Microsoft Windows XP.

Właściwości

Numer ID artykułu: 812944 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Server
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbwinxpsp2fix kbwin2000sp5fix kbwin2000presp5fix kbenv kbprb kbqfe kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbmt KB812944 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:812944

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com