Oprava: Zobrazí "System.NullReferenceException: odkaz není nastaven na instanci objektu na objekt" chybová zpráva při implementaci optimalizace JIT a použití plovoucí

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 813340 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při kompilaci nějaký kód, může mít platný Microsoft zprostředkující jazyk (MSIL). Však spustíte zkompilovanou aplikaci, Zobrazí se následující chybová zpráva neošetřené výjimky:
System.NullReferenceException: Objekt odkaz není nastavena instance objektu.
Pokud optimalizace je vypnutý, tato výjimka Chyba nenastane.

Řešení

Podporovanou opravu hotfix, je nyní k dispozici od společnosti Microsoft, ale je určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Poznámka: Musí mít licenční smlouvy sady Visual Studio tuto opravu hotfix získat.

Chcete-li tento problém vyřešit, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde získat opravu hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve zvláštních případech mohou být stornovány poplatky za podpory účtovány, pokud pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nemohou být zařazeny v dané konkrétní aktualizaci.

Další informace

Chcete-li tyto potíže reprodukovat, pomocí kompilátoru C, CL, Následující ukázkový kód kompilovat a potom spustíte zkompilovanou aplikaci.

void float_fun(double a)
{
  *((float *)&a) = (float)a;
  while(1)
  {
    if(*((float *)&a)) break;
  }
}

int main()
{
   float_fun(1.00);
   return 0;
}
Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací produktů společnosti Microsoft klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 813340 - Poslední aktualizace: 20. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Architect
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Developer
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Academic Edition
Klíčová slova: 
kbhotfixserver kbqfe kbvs2002sp1sweep kbcodesnippet kberrmsg kbfix kbbug kbmt KB813340 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:813340

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com