Düzeltme: Seçmeli mu askıya alma akış sınıfı sürücü kullanan ekran yakalama aygıtlarında çalışmıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 813348 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Bir evrensel seri yol (USB) video (stream.sys) akış sınıfı sürücü kullanan bir yakalama aygıtı boşta ise ve sistem, daha sonra aygıtı devre dışı bırakır, hizmetlerinin gerekli olduğunda aygıtı yeniden başlatılamıyor. Sonuç olarak, video yakalama aygıtı kullanmaya çalıştığınız program yanıt vermemeye başlayabilir.

Neden

Bu sorun, Microsoft Windows XP Service Pack 1 (SP1), akış sınıfı sürücü için yapılan bir değişiklik sonucunda başlandı. Boşta olan aygıtlar için iletişimi engellemek için SP1'de BIR değişiklik eklenmiştir. Bu değişiklik, giriş/çıkış istek paketi (IRP) işleme engeller. Ancak, uygulama seçmeli hesaba katmanız SP1 askıya işlevi. Seçici askıya alma ırp'leri bu şekilde engellenmesi gereken değil.

Çözüm

Bu düzeltme, bir programı başlatmak için aygıtı gerektirdiğinde aygıt başlatabilmesi sürücü doğru Seçici işlemek için askıya ırp'leri bu izinleri akış sınıfı sürücü değişiklikleri içerir.

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

Herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme başka bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin ingilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yenisi) aşağıdaki tabloda listelenir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Size   File name
  ----------------------------------------------------
  19-Sep-2003 19:46 291,328 40708_enu_i386_zip.exe 

Pratik Çözüm

Bu soruna yönelik yok bir geçici çözüm vardır.

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Düzeltme paketlerinin nasıl adlandırıldığı hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
816915Microsoft Windows yazılım güncelleştirme paketleri için yeni dosya adlandırma şeması

Özellikler

Makale numarası: 813348 - Last Review: 26 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
 • Microsoft Windows XP Professional SP1
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB813348 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:813348

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com