Як змінити значення за промовчанням для параметра часу очікування перевірки наявності підключення у браузері Internet Explorer

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 813827 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПІДСУМКИ

У цій статті описано, як змінити значення за промовчанням для параметра часу очікування перевірки наявності підключення через протокол HTTP у браузері Microsoft Internet Explorer.

Після встановлення постійного підключення до веб-сервера через протокол HTTP (за допомогою заголовків "Connection: Keep-Alive") браузер Internet Explorer повторно використовує той самий сокет TCP/IP, що використовувався для отримання початкового запиту до простою сокета протягом 1 хвилини. Після 1-хвилинного простою браузер Internet Explorer скидає підключення. Для отримання додаткових запитів використовується новий сокет TCP/IP. Можливо, вам потрібно буде змінити значення параметра HTTP-підключення KeepAliveTimeout у браузері Internet Explorer.

Обмежувальним фактором виступає найменше зі значень параметра KeepAlive, установлених у клієнтському браузері (Internet Explorer) або на веб-сервері. Наприклад, якщо для клієнта встановлено час очікування дві хвилини, а для веб-сервера – одна хвилина, максимальний час очікування дорівнюватиме одній хвилині. Обмежувальним фактором може бути як клієнт, так і сервер.

За промовчанням у браузері Internet Explorer значення параметра
KeepAliveTimeout
дорівнює одній хвилині, а додаткове обмеження (
ServerInfoTimeout
) – двом хвилинам. Будь-який із цих параметрів може викликати скидання сокета у браузері Internet Explorer.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Увага! Цей розділ, спосіб або задача містять кроки, у яких описуються зміни системного реєстру. Неправильне внесення змін до реєстру може призвести до серйозних проблем. Тому будьте уважні, виконуючи ці кроки. Перш ніж вносити зміни, обов’язково створіть резервну копію реєстру. Якщо виникне якась проблема, ви зможете відновити попередній стан реєстру. Щоб отримати додаткові відомості про резервне копіювання та відновлення реєстру, клацніть цей номер статті, щоб переглянути її в базі знань Майкрософт:
322756 Резервне копіювання та відновлення реєстру в операційній системі Windows (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)


Якщо ви використовуєте веб-програму, що після однохвилинного простою має встановлювати зв'язок із браузером Internet Explorer через один і той самий сокет TCP/IP, можливо, потрібно буде збільшити значення часу очікування за промовчанням для постійних підключень через протокол HTTP у браузері Internet Explorer. Щоб змінити час очікування за промовчанням для постійних підключень через протокол HTTP у браузері Internet Explorer, додайте значення "4 байти" з ім’ям
KeepAliveTimeout
до наведеного нижче розділу реєстру, а потім установіть для нього значення часу очікування (у мілісекундах) до скидання неактивного підключення.
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\InternetSettings
Для цього виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт Виконати, введіть regedit і натисніть кнопку ОК.
 2. Знайдіть і виділіть такий розділ реєстру:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\InternetSettings
 3. У меню Редагування виберіть пункт Створити а потім – Значення "4 байти".
 4. Введіть KeepAliveTimeout і натисніть клавішу ENTER.
 5. У меню Редагування виберіть пункт Змінити.
 6. Введіть потрібне значення часу очікування (у мілісекундах) і натисніть кнопку ОК. Наприклад, щоб установити час очікування, що дорівнює двом хвилинам, введіть 120000.
 7. Перезапустіть браузер Internet Explorer.
Якщо встановлене значення
KeepAliveTimeout
менше 60 000 (однієї хвилини), можуть виникнути проблеми з підключенням до веб-серверів, для яких необхідне постійне підключення через протокол HTTP. Наприклад, може з'явитися повідомлення про помилку "Не вдалося відобразити сторінку".

Якщо потрібно встановити значення
KeepAliveTimeout
понад 120 000 (дві хвилини), необхідно створити додатковий розділ реєстру та встановити для нього значення, що дорівнює потрібному значенню
KeepAliveTimeout
. Додатковий розділ реєстру –
ServerInfoTimeout
. Це 4 байти зі значенням у мілісекундах і в одному розташуванні зі значенням
KeepAliveTimeout
.

Наприклад, щоб установити значення
KeepAliveTimeout
на три хвилини, необхідно створити такі розділи реєстру:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\InternetSettings


KeepAliveTimeout значення "4 байти" 180000 (у мілісекундах)
ServerInfoTimeout значення "4 байти" 180000 (у мілісекундах)
За промовчанням у браузері Internet Explorer ввімкнуто підтримку протоколу HTTP 1.1, за винятком випадків, коли підключення через протокол HTTP встановлюється через проксі-сервер. Якщо ввімкнуто підтримку протоколу HTTP 1.1, підключення через протокол HTTP залишаються відкритими (або постійними) за промовчанням, доки час простою підключення не досягне однієї хвилини або значення, установленого для параметра реєстру
KeepAliveTimeout
. Настройки протоколу HTTP 1.1 у браузері Internet Explorer можна змінити на вкладці Додатково в діалоговому вікні Властивості браузера.

Властивості

Номер статті: 813827 - Востаннє переглянуто: 29 квітня 2010 р. - Редакція: 3.5
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Windows Internet Explorer 7
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
 • Microsoft Internet Explorer 5.0
Ключові слова: 
kbinfo KB813827

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com