Kuidas luua väike võrgustik Windows XP Home Edition (1. osa)

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 813936 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

See artikkel sisaldab osa 1 "Seada üles on väike võrgustik koos Windows XP Home Edition" juhend. 1. Osa tutvustab selle teema.

Märkus Muud teemad "Seada üles on väike võrgustik koos Windows XP Home Edition" juhend, leiate Microsofti teabebaasi (Knowledge Base) artiklid, mis on loetletud käesoleva artikli jaotisest "Viited".

"Seada üles on väike võrgustik koos Windows XP Home Edition" juhend hõlmab järgmisi teemasid:
1. Osa. Sissejuhatus: Luua väike võrgustik Windows XP Home Edition

2. Osa. Osta võrgu riistvara

3. Osa. Ühendab arvuteid

4. Osa. Võrgukaardi paigaldamine

Osa 5. Kaustade ühiskasutus

Osa 6. Printeri ühiskasutus

Lisateave

1. Osa. Sissejuhatus: Luua väike võrgustik Windows XP Home Edition

"Seada üles on väike võrgustik koos Windows XP Home Edition" juhend kirjeldab, kuidas kiiresti luua väike võrgustik, mis on praktiline kodukasutajatele. See võtab vaid üks päev, et ühiskasutusega juurdepääsu kõvaketast, kaustad, CD-ROM draivid, printerite ja Interneti seadistamine.

Uus võrku ühendada kuni kuus tööjaamad töörühma. Töörühm jagab vastavate ülesannete hulgas töökohad. Selle tulemusena uuematel arvutitel võib anda suurema kõvaketta kettaruumi ja vanematel arvutitel saab hakkama prinditööd, saate seadistada Interneti-ühendusi või varundage andmed. Suuremate võrgustike eristada servereid, teenuste ja kliendi arvutitega, mis kasutavad neid teenuseid. Selle tulemusena arvutid on spetsialiseerunud nende konkreetsed ülesanded. Väike võrk ei nõua see tööjaotus. Iga arvuti saab serveri funktsioonid üle võtta ja samal ajal selle töörühma ressursside kasutamiseks. Sest kõik arvutid on samad õigused, tuntakse seda konfiguratsiooni peer-to-peer võrgu.

Ahenda see piltLaienda see pilt
Peer-to-peer võrgu skeem


Peer-to-peer võrgu, kõik arvutid jagavad oma ressursse.

Viited

Saatekavas seada üles vaid väike võrgu teiste teemade vaatamiseks klõpsake Microsoft teabebaasi (Knowledge Base) artiklite kuvamiseks järgmisi artiklinumbreid:

813937 Kuidas luua väike võrgustik Windows XP Home Edition (2. osa)
813938 Kuidas luua väike võrgustik Windows XP Home Edition (3. osa)
813939 Kuidas luua väike võrgustik Windows XP Home Edition (4. osa)
814004 Kuidas luua väike võrgustik Windows XP Home Edition (osa 5)
814005 Kuidas luua väike võrgustik Windows XP Home Edition (6. osa)
See artikkel on saksa tõlge. Kõik hilisemad muudatused ja täiendused originaal Saksa artikkel võib ei kajastu see tõlge. Selles artiklis sisalduv teave põhineb saksakeelsed versioonid seda toodet. Teised keeleversioonid kõnealuse toote suhtes selle teabe täpsust ei ole testitud see tõlge raames. Microsoft teeb selle teabe kättesaadavaks ilma garantiita täpsuse või funktsionaalsus ja garantii täielikkust või tõlke õigsuse.

Atribuudid

Artikli ID: 813936 - Viimati läbi vaadatud: 20. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Märksõnad: 
kbPubTypeKC kbenv kbnetwork kbhowto kbmt KB813936 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 813936

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com