Jak skonfigurować małą sieć w systemie Windows XP Home Edition (część 1)

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 813936 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

W tym artykule zamieszczono w części 1 podręcznika "Ustaw górę małych sieci z Windows XP Home Edition". Część 1 wprowadza w tym temacie.

Uwaga Aby wyświetlić inne tematy przewodnik "Ustaw górę małych sieci z Windows XP Home Edition", zobacz artykuły bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base, które są wymienione w sekcji "Materiały referencyjne" tego artykułu.

Podręcznik "Ustaw górę małych sieci z Windows XP Home Edition" obejmuje następujące tematy:
Część 1. Wprowadzenie: Skonfigurować małą sieć w systemie Windows XP Home Edition

Część 2. Zakup sprzętu sieciowego

Część 3. Łączenie komputerów

Część 4. Instalowanie karty sieciowej

Część 5. Udostępnianie folderów

Część 6. Udostępnianie drukarki

Więcej informacji

Część 1. Wprowadzenie: Skonfigurować małą sieć w systemie Windows XP Home Edition

Podręcznik "Ustaw górę małych sieci z Windows XP Home Edition" opisano szybko skonfigurować niewielką sieć praktyczne dla użytkowników domowych. Trwa tylko jeden dzień, aby skonfigurować dostęp do dysków twardych, foldery, stacje CD-ROM, drukarki i Internetu.

Nowa sieć można podłączyć maksymalnie sześć stacji roboczych w grupie roboczej. Grupa robocza dzieli odpowiadające im zadania między stacje robocze. W efekcie nowsze komputery mogą zapewnić miejsce na dysku na większych dysków twardych i starsze komputery mogą obsługiwać zadania drukowania, konfigurowania połączeń internetowych lub kopię zapasową danych. Większych sieciach rozróżnienie między serwerami, które dostarczają usług i klientów, którzy korzystają z tych usług. W efekcie komputery są wyspecjalizowane ich konkretnych zadań. Małej sieci nie wymaga tego podziału zadań. Każdy komputer może przejąć funkcje serwera i korzystać z zasobów grupy roboczej w tym samym czasie. Ponieważ wszystkie komputery mają takie same prawa, taka konfiguracja nosi nazwę sieci peer-to-peer.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Schematyczny sieci peer-to-peer


W sieci peer-to-peer wszystkie komputery udostępnianie ich zasobów.

Materiały referencyjne

Aby wyświetlić inne tematy ustawić górę małych sieci przewodnik, kliknij następujące numery artykułów w celu wyświetlenia tych artykułów z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

813937 Jak skonfigurować małą sieć w systemie Windows XP Home Edition (część 2)
813938 Jak skonfigurować małą sieć w systemie Windows XP Home Edition (część 3)
813939 Jak skonfigurować małą sieć w systemie Windows XP Home Edition (część 4)
814004 Jak skonfigurować małą sieć w systemie Windows XP Home Edition (część 5)
814005 Jak skonfigurować małą sieć w systemie Windows XP Home Edition (część 6)
Ten artykuł jest tłumaczenie z niemieckiej. Późniejsze zmiany lub dodatki do oryginalnego artykułu niemieckim mogą nie być odzwierciedlone w to tłumaczenia. Informacje zawarte w tym artykule jest oparte na wersji narzędzia język niemiecki tego produktu. Dokładność tych informacji w odniesieniu do innych wersji językowych tego produktu nie jest badany w ramach tej translacji. Firma Microsoft udostępnia te informacje bez gwarancji funkcjonalność lub dokładności i bez gwarancji kompletność i dokładność tłumaczenia.
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 813936 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbPubTypeKC kbenv kbnetwork kbhowto kbmt KB813936 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:813936

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com