Jak skonfigurować małą sieć w systemie Windows XP Home Edition (część 4)

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 813939 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

Ten artykuł zawiera część 4 guide "Ustaw górę małych sieci z Windows XP Home Edition". Część 4 opisano sposób instalowania karty sieciowej.

Uwaga Aby wyświetlić inne tematy przewodnik "Ustaw górę małych sieci z Windows XP Home Edition", zobacz artykuły bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base, które są wymienione w sekcji "Materiały referencyjne" tego artykułu.

Podręcznik "Ustaw górę małych sieci z Windows XP Home Edition" obejmuje następujące tematy:
Część 1. Wprowadzenie: Skonfigurować małą sieć w systemie Windows XP Home Edition

Część 2. Zakup sprzętu sieciowego

Część 3. Łączenie komputerów

Część 4. Instalowanie karty sieciowej

Część 5. Udostępnianie folderów

Część 6. Udostępnianie drukarki

Więcej informacji

Część 4. Instalowanie karty sieciowej

Karta sieciowa nie działa prawidłowo, dopóki nie zostanie zainstalowany sterownik. Aby zainstalować sterownik, Włącz komputer i uruchom ponownie system Windows. System Windows rozpoznaje większość kart sieciowych. Nie trzeba nic robić. Zajmuje trochę czasu, aby zainstalować odpowiedniego sterownika i oprogramowania sieciowego.

Jeśli system Windows nie rozpoznaje karty, można użyć sterownika, który producent zawarte z karty na dysku CD lub dyskietki. Nie martw się, jeśli nie masz dysku CD lub dyskietki. Sterowniki zazwyczaj można pobrać z witryny sieci Web producenta.

Jeśli wymaganego sterownika karty na dysku CD lub dyskietki, należy zainstalować sterownik za pomocą Kreatora sprzętu:
 1. Po wykryciu nowego sprzętu, zostanie uruchomiony Kreator sprzętu. Kliknij, aby zaznaczyć Zainstaluj oprogramowanie automatycznie (zalecane) Zaznacz pole wyboru, a następnie włóż dysk, który otrzymanych od producenta sprzętu. System Windows wyszukuje sterownika. Jeśli Kreator nie zostanie uruchomiony, wyszukiwanie, kliknij przycisk Dalej.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu Kreatora sprzętu
  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Karte003
 2. Po krótkim okresie czasu system Windows znajdzie sterownik i automatycznie instaluje.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu Kreatora sprzętu
 3. Po zakończeniu instalacji kliknij przycisk Zakończ.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu Kreatora sprzętu

Materiały referencyjne

Aby wyświetlić inne tematy w podręczniku Konfigurowanie sieci małego, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

813936 Jak skonfigurować małą sieć w systemie Windows XP Home Edition (część 1)
813937 Jak skonfigurować małą sieć w systemie Windows XP Home Edition (część 2)
813938 Jak skonfigurować małą sieć w systemie Windows XP Home Edition (część 3)
814004 Jak skonfigurować małą sieć w systemie Windows XP Home Edition (część 5)
814005 Jak skonfigurować małą sieć w systemie Windows XP Home Edition (część 6)
Ten artykuł jest tłumaczenie z niemieckiej. Późniejsze zmiany lub dodatki do oryginalnego artykułu niemieckim mogą nie być odzwierciedlone w to tłumaczenia. Informacje zawarte w tym artykule jest oparte na wersji narzędzia język niemiecki tego produktu. Dokładność tych informacji w odniesieniu do innych wersji językowych tego produktu nie jest badany w ramach tej translacji. Firma Microsoft udostępnia te informacje bez gwarancji funkcjonalność lub dokładności i bez gwarancji kompletność i dokładność tłumaczenia.
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 813939 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbenv kbhowto kbmt KB813939 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:813939

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com