Oprava: PrintUI.dll nenainstaluje správné tiskového procesoru OEM ze skriptu příkazového řádku v systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 814121 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Microsoft Windows 2000 verzi tohoto článku naleznete 814120.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Jeden způsob, jak nainstalovat místní tiskárnu je pomocí PrintUI.dll prostřednictvím služby INF a podle kroků v článku je uveden v části "Odkazy". Použití této metody nainstalovat místní tiskárnu, která používá vlastní tiskový procesor není v dialogovém okně tiskárny procesoru zaškrtnuto, přestože je nainstalován nový tiskový procesor. Mohou se projevit následující příznaky:
 • Pokud provádíte novou instalaci, obdržíte vždy tiskový procesor Winprint.dll.
 • Pokud nahradíte existující ovladač Výběr předchozí tiskový procesor zachovány.
Poznámka: Tento problém nenastane, pokud použijete přidáním tiskárny Průvodce k instalaci tiskárny.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.
Globální verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size    File name   Platform
  --------------------------------------------------------------------
  14-Mar-2003 17:25 5.1.2600.1186  248,832 Ntprint.dll  IA-64
  14-Mar-2003 17:25 5.1.2600.1186 1,256,448 Printui.dll  IA-64
  14-Mar-2003 16:35 5.1.2600.1186   80,896 Wntprint.dll x86
  14-Mar-2003 16:36 5.1.2600.1186  529,920 Wprintui.dll x86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Odkazy

Další informace o použití PrintUI.dll klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
189105Přidávání tiskáren bez zásahu uživatele v systému Windows

Vlastnosti

ID článku: 814121 - Poslední aktualizace: 12. října 2005 - Revize: 5.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Professional SP1
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbtshoot kbwinxpsp2fix kbqfe kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB814121 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:814121

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com