Satırlar oklar olmadan okları bazı Office XP programları yazdırma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 814169 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Okları olan satırları içeren bir belgeyi yazdırdığınızda, okları yazdırılmayabilir. Bu belirti, aşağıdaki koşullar geçerli olduğunda oluşabilir:
 • Çizgi kalınlığı okları olan satır 0,25 nk için değiştirmiş olursunuz.
 • Yazıcı çözünürlüğünü, daha az 600 dpi olarak değiştirin. Örneğin, 300 dpi olarak yazıcının çözünürlük değiştirirseniz, bu belirti ortaya çıkar.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorun, Microsoft Office XP Service Pack 3'de düzeltilmiştir. Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Office XP hizmet paketini edinin.

Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
307841En son Office XP Hizmet Paketi nasıl elde edilir

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine bir istekte bulunun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

Bu düzeltmenin Genel sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time    Size    File name
  ---------------------------------------------------------------------
  03-Feb-2003  18:07:32  6,249,804  Shared.msp   (client patch)
  03-Feb-2003  19:11:38  7,330,644  Sharedff.msp  (full-file patch)
Düzeltme yüklendikten sonra düzeltmenin genel sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahip olur, aşağıdaki tabloda. listelenen
  Date     Time    Version    Size    File name
  ------------------------------------------------------------
  31-Jan-2003  22:15:26  10.0.4929.0  9,935,432  Mso.dll
				
Bu düzeltmenin bir Postane XP Service Pack 2 (SP-2) düzeltmedir. Düzeltmeyi yüklemek için Office XP SP2'yi yüklemiş olmanız gerekir. Office XP SP-2 hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
325671OFFXP: Office XP Service Pack 2 genel bakış
Ayrıca, bu düzeltmenin yüklenebilmesi için Windows ınstaller 2.0 yüklemeniz gerekebilir. Postane XP SP-2 düzeltme için Windows ınstaller gereksinimi hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
330537OFFXP: Windows ınstaller 2.0 Office XP güncelleştirmeleri ve düzeltme ekleri sonra Ekim 2002 Piyasaya Sürüldü gerekli

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 814169 - Last Review: 26 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.7
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office XP
 • Microsoft Word 2002 Standard Edition
 • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
 • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbofficexppresp3fix KB814169 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:814169

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com