העברת קבצים ממצלמה דיגיטלית נכשלת

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 814390 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מאפייני הבעיה

כאשר תבצע פעולות מסוימות הקשורות להתקן פרוטוקול Picture Transfer Protocol ?(PTP) במחשב מבוסס Windows XP, ייתכן שתיתקל במאפייני הבעיה הבאים:

מאפיין בעיה 1:

כאשר אתה מנסה להעביר מספר גדול של קבצים או קובץ אחד גדול מהתקן Picture Transfer Protocol? (PTP) כמו Sony MemoryStick, ייתכן שתקבל את אחת מהודעות השגיאה הבאות:

הודעת שגיאה 1
The computer cannot detect the camera or scanner. Please make sure the device is turned on and is properly connected to the computer (לא ניתן לזהות את המצלמה או סורק. ודא שההתקן פועל ומחובר למחשב כראוי.)
הודעת שגיאה 2
The current picture cannot be copied. To copy this picture, click "Try again." To stop copying, click "Cancel." (לא ניתן להעתיק תמונה זו. כדי להעתיק את התמונה, לחץ על 'נסה שוב'. כדי להפסיק את ההעתקה, לחץ על 'ביטול'.)
אם תלחץ על נסה שוב, הודעת השגיאה תשוב ותופיע.

מאפיין בעיה 2:

כאשר תנסה להעביר קובץ גדול יחיד ממצלמת USB PTP לכונן דיסק קשיח מקומי (HDD) בסייר Windows, חלון ההעתקה מפסיק להגיב במשך כ-2 דקות. לאחר מכן, חלון ההעתקה נעלם וקובץ בגודל 0 בתים נוצר בכונן HDD המשמש כיעד.

מאפיין בעיה 3:

כאשר תנסה להעביר קובץ גדול יחיד ממצלמת USB PTP לכונן דיסק קשיח (HDD) באמצעות אשף סורק ומצלמה, העברת הקבצים נכשלת באופן מיידי, ותופיע הודעת השגיאה הבאה:
Scanner and Camera Wizard The current picture could not be copied.
To copy this picture, click "Try Again." To stop copying, click "Cancel." (אשף סורק ומצלמה לא ניתן להעתיק תמונה זו. כדי להעתיק את התמונה, לחץ על 'נסה שוב'. כדי להפסיק את ההעתקה, לחץ על 'ביטול'.)
אם תלחץ על נסה שוב, הודעת השגיאה תשוב ותופיע.

סיבה

מאפיין בעיה 1

מאפיין בעיה 1 זה מתעורר כי למנהל התקן PTP שסופק על-ידי Micorsoft ישנן המגבלות הבאות:
 • העברות קבצים מוגבלות ל-?2048 קבצים בו-זמנית.
 • הקבצים חייבים להיות קטנים מ-?210 מגה-בתים (MB).
מאפיין בעיה 2

מאפיין בעיה 2 מתרחש מאחר שקיימת שגיאה במנהל התקן PTP ?(ptpusd.dll).

מאפיין בעיה 3

מאפיין בעיה 3 מתרחש מאחר שמתרחשת שגיאה באשף סורק ומצלמה.

פתרון הבעיה

מאפיין בעיה 1

החל את התיקון המתואר במאמר זה כדי לפתור בעיה זו.

מאפיין בעיה 2 ומאפיין בעיה 3

באפשרותך לחבר את המצלמה באמצעות USB Mass Storage Class ?(MSC) במקום PTP. לאחר מכן, העבר קבצים גדולים באמצעות סייר Windows.

מידע על ערכת Service Pack

כדי לפתור את הבעיה המתוארת במאפיין בעיה 1, השג את ערכת ה- Service Pack האחרונה עבור Microsoft Windows XP. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר להלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
322389 כיצד להשיג את מהדורת ה-service pack העדכנית ביותר עבור Windows XP

מידע על תיקון חם

תיקון חם נתמך זמין מטעם Microsoft. אולם, תיקון חם זה מיועד אך ורק לתיקון הבעיה המתוארת במאמר זה. יש ליישמו אך ורק במערכות שהתעוררה בהן בעיה ספציפית זו. תיקון חם זה עשוי לעבור בדיקות נוספות. לכן, אם המערכת שלך אינה מושפעת באופן חמור מבעיה זו, מומלץ להמתין לעדכון התוכנה הבא המכיל תיקון זה.

אם התיקון החם זמין להורדה, ישנו סעיף "הורדת תיקון חם זמינה" בראש מאמר Knowledge Base זה. אם סעיף זה לא מופיע, פנה לשירות הלקוחות ולמחלקת התמיכה של Microsoft לקבלת התיקון החם.

הערה אם תיתקל בבעיות נוספות, או שיהיה צורך בהליך של פתרון בעיות, תוכל ליצור בקשת שירות נפרדת. דמי התמיכה המקובלים יחולו רק על שאלות וסוגיות תמיכה אחרות, שאינן מזכות אותך בתיקון החם הספציפי הזה. לקבלת רשימה מלאה של מספרי הטלפון של שירות הלקוחות ומחלקת התמיכה של Microsoft, או ליצירת בקשת שירות נפרדת, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
הערה הטופס "הורדת תיקון חם זמינה" מציג את השפות שעבורן התיקון החם זמין. אם אינך רואה את השפה שלך, כנראה לא קיים תיקון חם זמין עבור שפה זו.
הגירסה האנגלית של תיקון חם זה כוללת את תכונות הקובץ המופיעות בטבלה הבאה (או תכונות קובץ מאוחרות יותר). התאריכים והשעות המתייחסים לקבצים הללו רשומים לפי זמן אוניברסלי מתואם (UTC). בעת הצגת נתוני הקובץ, המערכת תמיר את השעה לזמן המקומי. כדי לברר את הפרש השעות בין זמן UTC לזמן המקומי, השתמש בכרטיסיה אזור זמן הכלולה בפריט תאריך ושעה שבלוח הבקרה.
תאריך     שעה  גירסה   גודל  שם קובץ SP ------------------------------------------------------ 3 בדצמבר 2003 13:06 5.1.2600.112 148,992 Ptpusd.dll 1 03-DEC-2003 12:01 5.1.2600.1179 151,040 Ptpusd.dll 2

סטטוס

Microsoft אישרה כי מדובר בבעיה במוצרי Microsoft ששמותיהם מופיעים בסעיף 'חל על'. בעיה זו תוקנה לראשונה במסגרת Microsoft Windows XP Service Pack 2.

מידע נוסף

מוצרים של ספקים חיצוניים הנזכרים במאמר זה מיוצרים על-ידי חברות שאינן תלויות ב-Microsoft.? Microsoft אינה מעניקה אחריות, בין במפורש ובין במשתמע, לביצועיהם או לאמינותם של מוצרים אלה.

מאפיינים

Article ID: 814390 - Last Review: יום שני 01 דצמבר 2008 - Revision: 5.2
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
מילות מפתח 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB814390

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com