Oprava: Nevracení paměti a snížení výkonu v ovladači ODBC pro SQL Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 814410 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po instalaci aktualizace Service Pack 3 (SP3) SQL Server 2000 (všechny edice) aplikace, které používají ovladač Microsoft ODBC pro SQL Server (sqlsrv32.dll) může dojít k nevracení paměti a snížení výkonu. To je zvláště znatelné při spouštění dotazů, které vracejí velký počet sloupců v sadě výsledků nebo opakovaně spouštět připravené dotazy, které mají velký počet sloupců.

Příčina

Ovladač Microsoft ODBC pro SQL Server, který je nainstalován SQL Server 2000 SP3 změní jak přidělí sloupec metadat pro výkazy ODBC SQL Server. V některých případech ovladač může způsobit nevracení paměti.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod:

Metoda 1

Nainstalujte aktualizace Microsoft Data Access Components (MDAC) 2.7 Service Pack 1 v počítači. MDAC 2.7 Service Pack 1 aktualizace stáhnout, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=9ad000f2-cae7-493d-b0f3-ae36c570ade8
Poznámka: Chcete-li vyřešit tento problém v clusteru, musíte nainstalovat MDAC 2.7 Service Pack 1 aktualizace nebo opravy hotfix na všech uzlech clusteru účastnit.

Metoda 2

Tento problém je vyřešen v SQL Server 2000 S aktualizací Service Pack 3a (SP3a). Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2000. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base: 290211 INF: Jak získat nejnovější program SQL Server 2000 Service Pack.

Metoda 3

Obraťte odborné tuto opravu hotfix získat.

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  10-Feb-2003 21:41 2000.81.9031.29  24,576 Odbcbcp.dll   
  10-Feb-2003 21:40 2000.81.9031.29  385,024 Sqlsrv32.dll   

				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl opraven v SQL Server 2000 S aktualizací Service Pack 3a. Neexistuje žádné řešení tohoto problému.

Vlastnosti

ID článku: 814410 - Poslední aktualizace: 18. října 2005 - Revize: 5.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbfix kbbug KB814410 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:814410

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com