Oprava: Nevracení paměti dochází v VisualBasic.VsaEngine při vytváření více sestavení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 814483 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití Visual Studio atributy pro aplikace (VSA) ve vlastní řešení a kompilovat nové sestavení použít instanci VisualBasic.VsaEngine, může se zobrazit zvýšení paměti pracovní sady procesu v každém provedené nové sestavení. Paměť nemůže být uvolněno hostitelem. Proto paměti je "prozrazený" podle prostoru procesu, který se kompilace.

Problém nenastane při použití modulu Microsoft JScript atributy VSA.

Příčina

Problém je způsoben kombinací tři menší potíže. Tyto problémy související s schopnost stroj jazyka Microsoft atributy VSA kompilace sestavení, které jsou uvnitř hostitelského procesu. Jako způsobuje nevracení paměti byly zjištěny následující problémy:
 • COM Callable Wrapper (CCW), která je použita během kompilace mezi Microsoft .NET Framework a nativního kompilátoru jazyka může být uchovány v paměti. K tomu dochází, přestože objekt správně uvolněna. Tento problém je konkrétní atribut VSA. Tento problém lze vyhnout, pokud použití opravy poskytnuté a Zavřít se nazývá na stroji před vydáním stroj.
 • Při symboly jsou provedeny pro sestavení, databázový soubor programu (PDB) spotřebovat paměti není okamžitě navrácená podle kolekcí uvolnění paměti. Pokud pro zkompilovaný kód nevyžadují symboly, můžete se vyhnout problému. GenerateDebugInfo nastavena na hodnotu FALSE, před volána metoda Compile.
 • Proces kompilace vnitřní zdařit uvolněte některé běžné úchyty runtime jazyka během zpracování kód jazyka. Počet popisovačů, které jsou prozrazený závisí na kód, který je kompilován. Oprava vyřešit tento problém.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft Visual Studio .NET. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
837234Seznam opravených v Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1

Informace o opravě hotfix

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version     Size    File name
  -----------------------------------------------------------------------
  15-Feb-2003 00:25 5.50.4134.600  6,428,040 Vs70_qfem_q814483_en.exe

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven v Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 814483 - Poslední aktualizace: 7. dubna 2006 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio for Applications SDK 1.0
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbhotfixserver kbvs2002sp1fix kbvs2002sp1sweep kbbug KB814483 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:814483

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com