Düzeltme: BIR bellek sızıntısı VisualBasic.VsaEngine içinde birden çok derleme oluşturma oluşuyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 814483 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Visual Studio'nun özel çözümünüz Applications (VSA) kullanın ve VisualBasic.VsaEngine örneğini kullanan yeni derlemelerin derleme artış bellek işlem çalışma kümesi için yeni bir derleme yapılan her zaman görebilirsiniz. Bellek ana bilgisayar tarafından yeniden kazanılamıyor. Bu nedenle, bellek ", derleme işlemi boşlukla sızdırılmış".

Microsoft JScript VSA alt yapısı'nı kullandığınızda bu sorun oluşmaz.

Neden

Sorun bileşimiyle üç daha küçük bir sorun nedeniyle oluşur. Bu sorunlar, Microsoft Visual Basic VSA altyapısı ana bilgisayar işlemi içinde bulunan derlemeleri derleme becerisini ilgilidir. Sızıntısı nedenleri olarak, aşağıdaki sorunlar belirlenmiştir:
 • Bellekte tutulan saatin tersi BIR COM Çağrı Wrapper (Microsoft .NET Framework ve Visual Basic derleyici yerel arasında derleme işlemi sırasında kullanılan YÖNDE). Bu, nesne doğru olarak yayımlanmış olsa bile oluşur. Bu sorun için VSA özgüdür. Bu sorun, sağlanan düzeltmeyi kullanın ve altyapı yayımlanmadan önce Kapat alt yapısı üzerinde çağrılırsa kaçınılması.
 • Simgeler için derleme yapıldığında, program veritabanı dosyasını (PDB) hemen çöp toplayıcısı tarafından iadesi bellek tüketebilir. Derlenmiş kodu simgeleri gerek duymuyorsanız, bu sorunu önleyebilirsiniz. Derleme yöntemi çağrılmadan önce GenerateDebugInfoyanlış olarak ayarlayın.
 • Iç derleme işlemi, Visual Basic</a0> kodunun işlenmesi sırasında bazı ortak dil çalışma zamanı tanıtıcıları yayımlamayı başarısız olabilir. Sızdırılmış tanıtıcısı sayısı, derlenmiş kod bağlıdır. Bu sorunu düzeltme ile giderilmiştir.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Visual Studio. NET'in en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
837234Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1'de düzeltilen hataların listesi

Düzeltme bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version     Size    File name
  -----------------------------------------------------------------------
  15-Feb-2003 00:25 5.50.4134.600  6,428,040 Vs70_qfem_q814483_en.exe

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 814483 - Last Review: 7 Nisan 2006 Cuma - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio for Applications SDK 1.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbhotfixserver kbvs2002sp1fix kbvs2002sp1sweep kbbug KB814483 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:814483

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com