Použití Cipher.exe k přepsání odstraněná data v systému Windows Server 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 814599 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Správci mohou použít Cipher.exe k šifrování a dešifrování u jednotek, které používají systém souborů NTFS a zobrazení stavu šifrování dat souborů a složek z příkazového řádku. Verze Cipher.exe, tj. součástí systému Windows Server 2003 zahrnuje možnost přepsání dat, Odstranili jste tak, že nelze obnovit nebo získat přístup.

Pokud jste odstranění souborů a složek, data nejsou původně odebrány z pevného disku. Místo toho je na místo na disku, která byla obsazená odstraněných dat. "platný." Je platný, po prostor je k dispozici pro použití při nové data zapsána na disk. Dokud je přepsán prostor, můžete obnovit Odstraněná data pomocí nižší úrovně disk editor nebo obnovení dat softwaru.

Při šifrování souborů ve formátu prostého textu, provede systém souborů EFS (ENCRYPTING File System) záložní kopii souboru tak, že data nejsou ztraceny, pokud k chybě dochází během procesu šifrování. Po dokončení šifrování, zálohování kopie byla odstraněna. Stejně jako u jiných odstraněné soubory dat, není zcela odebrat, dokud nebyly přepsány. Verze systému Windows Server 2003 Cipher program je určen k zabránění neoprávněnému využití těchto údajů.

Jak používat nástroj pro zabezpečení Cipher přepsat Odstraněná Data

Poznámka: Na cipher /w příkaz nefunguje pro soubory, které jsou menší než 1 KB. Ujistěte se proto zkontrolovat velikost souboru k potvrzení, zda je menší než 1 KB. Tento problém je naplánováno v longhorn.

Chcete-li přepsat odstraněná data na svazku pomocí příkazu Cipher.exe, použijte /w přepnutí pomocí příkazu cipher:
  1. Ukončete všechny programy.
  2. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, Typ cmd, a pak stiskněte klávesu ENTER.
  3. Typ šifra / w:složkya pak Stisknutím klávesy ENTER, kde složky je libovolná složka na svazku, který chcete vyčistit. Například cipher /w:c:\test příkaz způsobí, že všechny deallocated místa na jednotce c budou přepsány. Pokud je C:\folder přípojný bod nebo odkazuje na složku na jiném svazku, všechny deallocated místo na svazku bude vyeištino.
Data, která není přiřazen souborů nebo složek je přepsán. Tato data trvale odebere. Pokud jste to může trvat dlouhou dobu. přepsání velké množství místa.

Odkazy

Další informace o příbuzných tématech získáte v následujícím článku čísla, zobrazte články znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
298009Zabezpečovací nástroj Cipher.exe pro systém souborů EFS
223316 Nejlepší Postupy pro šifrování systému souborů

Vlastnosti

ID článku: 814599 - Poslední aktualizace: 20. května 2011 - Revize: 9.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Web Edition
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium Edition
Klíčová slova: 
kbsecurityservices kbhowtomaster kbmt KB814599 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:814599

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com