Pomocí programu Windows Media Player nebo Sonic CinePlayer nelze přehrát disk DVD-RW nebo DVD+RW (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 814846 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o přehrávání disku DVD + RW nebo DVD-RW pomocí přehrávač nebo Sonic CinePlayer z Sonic Solutions obdržet následující chybovou zprávu:
Výměna klíčů DVD pro ochranu proti kopírování se nezdařilo. Přehrávání není možné.

Příčina

K tomuto problému dochází při Copy Protection CPRM (pro zápis Media) je povoleno pro disk DVD + RW nebo DVD-RW, ale na disku není zašifrována. Součást DVD, který slouží k přehrávání DVD-RW nebo DVD + RW disku pokusí spustit šifrované relace a neúspěšné, protože disk není zašifrována.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

Chcete-li tento problém vyřešit, doporučuje společnost Microsoft stáhnout a nainstalovat rozhraní DirectX 9.0b nebo novější v počítači. Chcete-li to provést, přejděte na následující web:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3&.displaylang=en
V těchto situacích kde grafický hardware nepodporuje DirectX 9.0 je oprava hotfix k dispozici řešení tohoto problému. Ověřte verzi souboru existujícího souboru Qdvd.dll. Pokud je verze souboru 6.4.2600.1106, můžete získat a nainstalovat podporovanou opravu hotfix, která je popsána dále v tomto článku v části "Řešení".

Ověření verze Qdvd.dll je v počítači nainstalována, postupujte takto:
 1. Otevřete následující složku:
  C:\WINDOWS\System32
 2. Vyhledejte soubor Qdvd.dll klepněte pravým tlačítkem myši na soubor a klepněte na příkaz Vlastnosti.
 3. Klepněte na kartu verze.

  Pokud je verze souboru 6.4.2600.1106, můžete nainstalovat následující opravu hotfix.
Poznámka: Tuto opravu hotfix nelze nainstalovat v počítačích nainstalována DirectX 9.0. Pokud se jedná o tento případ, musíte inovovat rozhraní DirectX 9.0b nebo novější pro instalaci této opravy hotfix. Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat další BEZE obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
   Date     Time  Version      Size  File name
   --------------------------------------------------------
   07-Mar-2003 17:36 6.4.2600.1182   357,376 Qdvd.dll     				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 814846 - Poslední aktualizace: 14. května 2007 - Revize: 4.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe atdownload kbwinxpsp2fix kberrmsg kbqfe kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB814846 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:814846

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com