WD2000: Klepnutí v buňka tabulky způsobuje chybová zpráva opakovaně

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 814917 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Klepnutí při opakovaně klepněte v buňce tabulky obsahující text, například jste Trojný na buňku tabulky vyberte buňku, obdržet následující chybovou zprávu:
Microsoft Word pro Windows došlo k problému a je třeba ji ukončit. Omlouváme se za vzniklé potíže.

Pokud klepněte na odkaz klepněte sem obdržet identifikace chyby podobná následující:
  AppName    AppVer    ModName    ModVer    Offset
  --------------------------------------------------------------
  Winword.exe  9.0.0.7316  Winword.exe  9.0.0.7316  00062970
The AppVer Poznámka a odsazení sloupce podpis chyba může být ve vašem počítači odlišné.

Příčina

K těmto potížím může dojít, jsou-li splněny obě následující podmínky:
 • V tabulce obsažené uvnitř textového pole.
 • Máte automatického tvaru formátován jako za text v dokumentu.

Řešení

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date     Time  Size    File name   
  --------------------------------------------
  01-Mar-2003 05:31 2,544,040 Winwordop.msp
  01-Mar-2003 05:59 4,526,276 Winwordff.msp
				
po instalaci opravy hotfix Anglická verze této opravy bude mít atributy souboru (nebo novější), které jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version   Size    File name
  ------------------------------------------------------
  27-Feb-2003 21:05 9.0.0.7427 8,462,387 Winword.exe
				
Tato oprava je oprava post-Office 2000 Service Pack 3 (SP-3). Nainstalovat opravu, musíte mít nainstalovanou aktualizaci Office 2000 SP-3. Další informace o aktualizaci Office 2000 SP-3 klepněte na následující číslo naleznete v článku databáze Microsoft Knowledge Base:
326585OFF2000: Přehled aktualizace Office 2000 Service Pack 3
Navíc pravděpodobně Instalační služba Windows Installer 2.0 nainstalovat tuto opravu nainstalovat. Další informace o Instalační služba Windows Installer požadavku opravy post-Office 2000 SP-3 klepněte na následující číslo naleznete v článku databáze Microsoft Knowledge Base:
811002OFF2000: Aktualizace Office 2000 a opravy vydané po listopadu 2002 požadují Instalační služba Windows Installer 2.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 814917 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kboffice2000presp4fix kberrmsg kbbug kbfix KB814917 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:814917

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com