Seznam oprav Terminálové služby v aktualizaci Windows 2000 Service Pack 4 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 815017 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje chyby Terminálové a aktualizace scénáře, které jsou adresovány Service Pack 4 (SP4).

Další informace

Ladění výstup je generována při Protokolovat neúspěšné pokusy o přihlášení pomocí Terminálové

Při použití metody, která je popsána v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base do protokolu událostí pro každý pokus o neúspěšných přihlášení pomocí Terminálové služby je vytvořen výstup další ladění ladicí program jádra:
328478Při neúspěšném pokusu o přihlášení neobsahuje událost zabezpečení adresu IP ani název počítače (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

WinStationQueryInformation vrátí uživatelské údaje ve formuláři vymazat text

Za určitých podmínek může způsobit volání WinStationQueryInformation uživatelské informace vrácené ve formuláři prostý text.

Nevracení paměti způsobil vytvoření podprocesu Runaway v licenční Server Terminálové

Nevracení paměti může dojít na serveru správy licencí Terminálové systémem Windows 2000. Nazývá GetAllEnterpriseServer()CoIntialize() nazývá také. Toto vytvoří dva podprocesů a načte cdoexm.dll a Pptrace.dll. Každé volání GetAllEnterpriseServer() načte soubory knihovny cdoexm.dll a Pptrace.dll, ale nejsou uvolněn CoUninitialize().

Terminálový server je v režimu vzdálené správy systémem nespustí.

Terminálová služba nemusí spustit při systémem Windows 2000 server se spuštěnou Terminálovou službou v režimu vzdálené správy. Navíc je zaznamenána zpráva události ID 1014 s následující popis:

Nelze načíst neplatný modul: C:\WINNT\System32\rdpwsx.DLL

Další informace o opravených Windows 2000 Service Pack 4 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
327194Seznam chyb opravených aktualizací Windows 2000 Service Pack 4
Další informace o získání nejnovější aktualizace Windows 2000 Service Pack naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Vlastnosti

ID článku: 815017 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP4
  • Microsoft Windows 2000 Professional SP4
  • Microsoft Windows 2000 Server SP4
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB815017 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:815017

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com