Windows 2000 Service Pack 4 (SP4) listesi, işletim sistemi Kabuk düzeltmeleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 815019 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Windows işletim sistemi Kabuk hataları ve Windows 2000 Service Pack 4 (SP4)'de değinilen güncelleştirme senaryolar açıklanır.

Daha fazla bilgi

"Görüntü Özellikleri" iletişim kutusunu kapatmak için Microsoft Active Accessibility kullandığınızda "Bir özel durum oluştu" hata iletisi

Özel bir program oluşturduğunuzda <a0>Görüntü Özellikleri</a0> iletişim kutusunun ayarları sekmesinden bilgileri almak için Microsoft Active Accessibility kullanır ve sonra iletişim kutusunu kapatmak için <a0></a0>, RUNDLL aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Çalıştırmayı denerken bir özel durum oluştu "shell32.dll (Control_RunDLL C:\Winnt\System32\desk.cpl"

NtGdiPolyPolyDraw doğru işlenir değil, Dur hatası oluşuyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Belirli durumlarda NtGdiPolyPolyDraw işlevi doğru ulCount başlatılamadı değil, bilgisayarın durmasına neden (kilitlenebilir) ve bir mavi ekranda Dur hata iletisini alabilirsiniz.

Windows 2000 Service Pack 4'te giderilen hatalar hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
327194Windows 2000 Service Pack 4'de giderilen hataların listesi
En son Windows 2000 hizmet paketini edinme hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Özellikler

Makale numarası: 815019 - Last Review: 26 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP4
  • Microsoft Windows 2000 Professional SP4
  • Microsoft Windows 2000 Server SP4
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB815019 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:815019

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com